17. března 2012

Jaro visí ve vzduchu...

Ne, vážně, úplně jsem celá tím jarem pookřála na duchu... No, dobře, úplně asi ne, ale trochu určitě. :)
Sluníčko venku svítí, rozkvétají první květinky, ptáci řvou z plna hrdla od čtyř hodin ráno, všechno se páruje. A já mám neskutečný frmol, jedno vystoupení za druhým, takže když se zastavím, nedělám nic... Nebo spím. :)
Ale aspoň, že je jaro. :)A jelikož mám velice brzy narozeniny, tak bude brzy i foťák... a tedy asi i fotky... Takže se to tu asi trochu oživí.  A hlavně budu moci fotit i nějakou svou dekorativní kosmetiku, svůj svět... Cokoliv.

Poslední dobou, s nadcházejícím jarem, má takový velice specifický problém se soustředěním a vnímáním okolní reality, prostě jsem ve své hlavě a nějak ignoruji vše kolem. Tak se mi stalo zrovna včera, že na úřadě proti mě seděla v "čekárně" kamarádka a já si jí všimla asi až po třech minutách. Takže asi tolik k mému rozpoležení.

Ještě bych v tomhle "o ničem" článku ráda zmínila jednu věc - nedávno, tedy asi v pondělí tohoto týdne, jsem si objednala u tohoto e-shopu . Nebudu ještě prozrazovat co přesně jsem si objednávala, to se dozvíme později (tedy spíše dozvíte, moji hypotetičtí čtenáři, já to samozřejmě vím...). Ale musím e-shop moc pochválit, hned po přepsání platby zaslali balíček, přičemž poslali informační mail a zároveň poslali balík službou "balík do ruky", takže mi přišla oznámení hned dvě. A ve čtvrtek ráno zvonil doručovatel u dveří. Výrobky byly zabaleny v bublinkové folii, v krabici, vystlané takovými těmi "pěnovými" útvary, nevím, jak se tomu říká, ale funguje to skvěle, neboť vše bylo nepoškozené. Sice k nákupu nepřidali dárek, což čítám o jiných, nicméně to jim odpouštím, zase byli krásně rychlí... Takže za sebe určitě mohu doporučit...
(* pozn.: e-shop mi nic zadarmo nedal, zásilku jsem dostala za své vlastní pečlivě zaplacené peníze, chválím je zcela nezaujatě. :))
To by ode mě  bylo pro dnešek vše.
Mějte krásný den svatého Patrika. :)


A.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)