29. března 2012

Kapka něčeho...

Nevím jak u vás, ale u nás dnes poprvé padal jarní deštíček. Ale až na vítr mi tohle počasí docela vyhovuje. Nu, což, aspoň mi na našich ubohých záhoncích poroste česnek. A na balkoně vyklíčí bylinky. (nad čerstvé není, marná sláva...)
Můj dnešní den začal tak, že se mi nechtělo vstávat. Což není moc neobvyklé. Většinu rána jsem potom strávila čekáním na pošťáka, který mi měl doručit očekávaný Lush balík. (Ne, že by bych byla nějak dotčena fanatismem, spíš jsem zvědavá osoba s neodbytnou touhou neustále zkoušet všechny kosmetické vychytávky, které ještě neznám...)
No, rozmilého doručovatele jsem zahlédla z okna, když jsem kontrolovala orchideje (o tom možná jindy), kterak nasedá do poštovní dodávky a odjíždí. To mě doopravdy nepotěšilo - když už na něj čekám, nemůže aspoň zazvonit?! Ještě víc mě ovšem potěšil fakt, že lísteček do schránky strčil tak, že ho většina visela ven. V dnešním počasí opravdu skvělé.
Co bylo ovšem horší, při své návštěvě pošty dnes v podvečer jsem zjistila, že aktuálně jsem zřejmě osoba bez totožnosti. Občanka se vyřizuje, starou mi zabavili, řidičák nemám a pas je propadlý. No, ještě, že jsem natrefila na vstřícnou a milou slečnu/paní za přepážkou, která mi balík vydala a vrhla na mě u toho trochu spiklenecký pohled. Kdybych natrefila na nějakou nerudnou matrónu, kterých jinak na poštách a úřadech bývá opravdu hodně, asi jsem bez balíku. Ačkoliv pro ten okamžik jsem měla připraveno, že ztropím výstup ohledně nezvonícího pana doručovatele. No, naštěstí vše dobře dopadlo. Balík došel. Věci jsou tam tyto:


(Ta fotka je divná, je tu prostě tma.)
Jak vidíte, tak vidíte vlasovou masku Hsuan Wen Hua, šampuk New, henna Caca Brun, vzorek sprchového gelu Flying fox a můj dnešní nákup z Rossmanna - taštička a korekční pero na nehty od essence.
Všechno to voní... velice intenzivně. Ani si nejsem jistá, zda mi to voní nebo ne, z té malé krabičky jsou vůně obalů pomíchané a já to zatím moc nedokážu porovnat. Uvidíme. Až si o tom budu něco myslet, dám vám vědět. Třeba jestli mám zelené vlasy, nebo tak. :)

No, milí lidé, přeju vám všem krásný večer, plný vlahého jarního vzduchu. 
A.

4 komentáře:

 1. Tu taštičku od Essence mám taky, láska na první pohled :-). Je skvělá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Je roztomilá, ale zase ne tak moc, aby byla infantilní. Ani malá, ani moc velká. Zkrátka akorát. :)

   Smazat
 2. Pak napiš co říkáš na tu vlasovou masku, dost mi mě zajímalo jaká je. Ten šampuk New mám taky, na vůni jsme si zvykla, je to skořice nejskořicovatější:-) Jsem s ním celkem spokojená, to samé nemohu říct o šamponu Big a šíleném kondicionéru American cream, který nakonec používám místo pěny na holení:)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě napíšu, zatím se všichni nechte překvapit, ale poctivě testuji. :)
   Jinak na vůni šampuku už jsem si taky zvykla, nakonec mi i voní. Jen to prostě není taková ta konveční mýdlovato-šamponová vůně. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)