19. března 2012

Při pondělku...

Ve vzduchu už doopravdy visí jaro, což je skvělé. Měla jsem náročný víkend, dnes vstávala na osm, přišla do školy a zjistila, že seminář není. Trochu nepříjemné, ovšem bylo to dobré k jedné věci - Konečně jsem si pořídila nový foťák. A to znamená jen jedno - fotky! :)  Skvěle si s ním totiž rozumím už od samého počátku.
Zbytek mého dne byl... nudný. Jsem vyčerpaná, protože moc nebyl čas spát. Jsem vyčerpaná, protože jsem si porouchala rameno a na druhém boku spát neumím. Snažím se, aby mi to moc nevadilo. Takže než popojedeme, ukážu vám něco moc pozitivního.No, každopádně přejdu k něčemu sdělnějšímu, abych tak řekla. :) Koupila jsem si nový odličovač očí od Yves Rocher. Ten nový modrý chrpový... zkrátka tenhle.Musím nepokrytě říci, že je zatím neskutečně sympatický, a doufám, že to tak i zůstane. Není nijak výrazně parfemovaný, ačkoliv je něčím cítit... ale je to taková ta "přirozené" vůně. Navíc je krásně modrý. (To je sice naprosto nepodstatná vlastnost, ale mně se celkově líbí ta lahvička s chrpou a modrým obsahem, vypadá tak nějak svěže. :))
Co je ovšem asi nejdůležitější, narozdíl od toho, o kterém jsem psala posledně, tento odličuje podstatně lépe. Je sice pravda, že ten předchozí víc osvěží oční okolí, ale u odličovače to není nejdůležitější vlastnost. :)
Za sebe vám určitě můžu doporučit tento, já ho navíc koupila se 40% slevou, takže jsem naprosto spokojená.

Chtěla bych dnes psát ještě o jedné věci (respektive dvou). V balíčku mi totiž minulý týden přišly dvě tvářenky od Bourjois, a sice odstíny 34 Rose d'Or a 48 Cendre de rose brune (brousím si zuby ještě na 95 Rose de Jaspe, ale tu zase příště) a sprchový gel  od téže značky s líbivým názvem "Bonheur en mousse" (pro nefrankofonní - štěstí v pěně).
Začnu gelem, tam je to krátké. Lahvička vypadá krásně, ale nefotila jsem ji, gel je na pokožce příjemný, bohužel na mně smrdí jako "čerstvá guma", prostě br... Škoda. Snad je to mnou nebo jen vadným kusem, nevím.
A teď tvářenky...


Rose d'Or je se zlatým třpytem (na mou duši, nejsem zatím schopná přijít na to, zda jsou to jemně mleté třpytky nebo ještě shimmer. :)), Cendre de rose brune je matná, a na mě v tomhle období trochu tmavá, v létě s opálením to snad bude lepší.
Obě jsou celkem tvrdě slisované, takže s nimi jako neodborník v oblasti nanášení tvářenky nemám žádný výraznější problém (Když vypustíme ten, že si neumím nanést tvářenku.). Rose d'Or hezky rozjasní dozlatova, obě dodají podstatně lepší barvu mým po ránu zeleným tvářím. :)
Zkusila jsem nafotit odstíny. Takhle syté normálně nejsou, nanesla jsem asi tři vrstvy, aby to vyniklo. :)Výdrž mají pěknou, jako docela se potící osoba to, myslím, mohu zhodnotit. :)
No nic, užívejte večera, hypotetičtí čtenáři. 
A.

2 komentáře:

 1. Rose de Jaspe mám, a jsem s ní moc spokojená, připomenout si ji můžeš tady:

  http://bourjoisgirl.blogspot.cz/2012/04/bourjois-ma-laska.html

  A ještě bych Tě ráda pozvala ke mně na blogsale, třeba se Ti tam něco zalíbí.

  http://bourjoisgirl.blogspot.cz/2012/08/nabizim.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano. Je moc krásná, jen se trochu bojím, že tyhle dvě mi vystačí do konce mých dní. :)
   Blogsale je pěkná, ale momentálně se snažím trochu šetřit. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)