21. března 2012

S vervou do toho...

...a s trochou štěstí je aspoň něco hotovo.
Máme tak krásně jarně, že mě přepadá touha lehnout si do trávy, na sluníčko, zavřít oči a nedělat vůbec nic. No, tento týden se mi to skoro i daří, ráno horkotěžko vstanu, dojdu do školy a zjistím, že předmět odpadl. Je to vždycky strašně smutné zjistění. :)
No, ale většinou nezoufám, dneska jsem například fotila maličké střípky jara. Jeden vám ukážu, chcete?


A nyní už k tomu, co jsem dneska chtěla sdělit světu, a to je "recenze" několika stínů levnějších značek (čili stíny od Miss Sporty a od SHE... Nic jiného od těchto značek ani nevlastním, vyjma matného nadlaku taktéž od Miss Sporty a o tom není moc co povídat. :)).
Začnu těmito quatro-stínky na kouřové líčení od Miss Sporty.


Zelená je 404 For black eyes, stříbro-šedá je 401 For blue eyes. (Nejsem si upřímně jistá, jestli se ještě prodávají. )
Barvy jsou v obou čtyři, stříbrná je o malinko víc pigmentovaná než zelená, výdrž je bez báze takřka žádná, barva prostě záhadně zmizí... Pro představu (i když v reálu vypadají jinak):


Barvu z ruky jsem setřela prostým přejetím kapesníčku tam a zpět...

Další jsou "pigmenty" od Miss Sporty, byly kdysi kdesi ve výprodeji (a znáte to, takové věci se pak najednou zjeví doma, člověk ani neví jako.

Jsou to odstíny 005 Enchant (růžová) a 010 Lavish (černá). Barvy jsou pěkně pigmentované, ale dělají nehorázný bordel, práší, opadávají, špiní pod okem a rozmazávají se. Nicméně růžová je skutečně jako žvýkačka, černá jako uhelný prach.


Tyhle jdou dolů už podstatně hůř, jen jsou to pro mě malinko nevyužitelné barvy.

A poslední jsou malé kostičky stínů od SHE.Odstíny jsou číslované divně, názvy nemají, takže vám bude muset stačit, že je to prostě bílá, růžová a fialová. Občas tam zahlédnu nenápadný shimmer, ale opravdu nenápadný... :)
Nejlepší vlastností těchto stínů je bohužel to, že si z nich můžete stavět komínek a ono to drží. Barvy jsou málo pigmentované a nevydrží, navíc práší a do pidi-krabiček se těžko dostává štětcem, rukou i jakýmkoliv jiným aplikátorem.
Račte vidět, na této fotce stíny vypadají snad ještě sytější, než ve skutečnosti jsou.

Závěrem, nedoporučila bych ani jedny ze stínů. Ne, že bych něco měla proti levným značkám, ale tohle prostě nefunguje.

Tak se mějte krásně, moji milí. :)
A.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)