13. března 2012

Tak se na to vrhneme. :)

Zdravím své hypotetické čtenáře... (Ano, dost těžko se to mění, když je člověk až chronicky neschopný dělat i věci, které dělat musí. Také - minimálně do příštího týdne tady bohužel nebudou žádné fotky. Starý foťák zemřel a nový ještě není... Ale dosti planých řečí. :))
Mám pro vás malinkatou recenzi. Uvidíme, jaká bude, má nezkušenost v této oblasti mě neomlouvá. :)
Jedná se o tento odličovač, tedy "Odličovací gel na citlivé oči" od Yves Rocher. Tuhle značku mám obecně docela ráda, sprchové gely krásně voní...(ale především proto, že tíhnu ke všemu francouzskému:)).
Odličovač není nijak parfemovaný, je to průsvitný, lehce tekutý gel. Je nesmírně příjemný a skutečně osvěží oční okolí. Bohužel neodličuje zrovna lehce a s voděodolným líčením si prakticky neporadí, což je škoda, jinak by byl naprosto skvělý. (Jen pro upřesnění - já voděodolné věci moc nepoužívám.)
Stejně si ho ale asi koupím znovu, jelikož mám velmi citlivé oči, nemůžu používat nic moc parfemovaného, olejového, vysušujícího aj.
Ještě pár slov o balení - je to taková klasická flaštička, ze které odšroubujete víčko a obsah vytéká hrdlem, které je zcela otevřené. Může to vypadat neprakticky, ale mně se to líbí.
Pokud by se to bralo na body, dávám mu pěkných 6/10, ale pokud by člověk chtěl odstranit všechno třemi tahy, nemá šanci. :)
Spěte sladce.
A.
P.S.: V mých zásobách dřímá celkem spousta kosmetiky... (ano, to je výružka:)).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)