17. dubna 2012

Dnes jen krátce. :)

Zdravím všechny nové čtenáře, mám velikou radost z toho, jak vás přibylo. Opravdu moc mě to těší. Až tak moc, že už teď přemýšlím, jak vás odměním, ale na to si asi ještě chvíli počkáte. :)
Dnešek je divný den, ale to jsou, mám pocit, poslední dobou všechny. A tak už se těším na víkend, kde mě čekají víceméně jen příjemné věci.


Tohle je rádobyumělecké foto, vidíte na něm, jak mi do okna každý den zapadá sluníčko, a svítí na mé orchideje (tak trochu se je pokouším pěstovat), mně do obličeje, takže potom nic nevidím, a tak vůbec. Ale je to příjemné. :) 
A po dnešním náročném dni, kdy jsem byla k smrti unuzena ve škole, doma nebyla schopná nic dělat a nakonec se podivovala nad činy některých lidí, se těším do sprchy, teplá voda... a můj v tuto chvíli oblíbený sprchový gel.


Je to tento sprchový gel, který má strašně pozitivní vůni. Na kůži je příjemný a tak akorát pění. Obsahuje drobné částečky, ale není až tak hrubý, jako peeling, jsou rozptýlené jen tak v malém množství...  Zkoušela jsem to vyfotit, tak se kochejte... :)


 Musím ještě jednou říci, že tento sprchový gel mě aspoň na tu chvíli ve sprše naplní pocitem spokojenosti. Je vážně hebký a pokožku rozhodně i trochu hydratuje. Nepociťuji tedy nějakou permanentní hydrataci, kterou slibuje, ale tak co, mně stačí, že krásně voní a je příjemný. :)

To je jen tak trochu z dnešního mála. A co vy, máte svůj relaxační sprchový gel?
An.

2 komentáře:

 1. Milá An.,
  i já se řadím k tvým stálým čtenářům, protože dobrých tipů není nikdy dost! ;-)
  Mým milovaným relaxačním gelem je mandlový od L´occitane a pak Raining od Lush.
  Vivi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vítám tě, milá Vivi. :)
   Od l'occitane mám ještě růžovo-fialkový a třešňový sprcháč, ale ty mám jen v minivelikosti a nechávám si je opravdu jen pro zvláštní příležitosti. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)