25. dubna 2012

Pampeliškový den a dojmy z mini-sady Biodermy

Tak vás zase zdravím. A ano, opět to není slibovaná recenze na štětce, zejména proto, že jsem se rozhodla ji udělat trochu jinak, ale na to potřebuji světlo, a to teď už moc není.
Dnes mám velmi zvláštní náladu, takovou téměř až optimistickou, pampeliškově žlutou a celý den nosím na tváři úsměv a ani nevím proč. Ale to se stává. A aby mě tahle pampeliškovost neopustila ani nadále, koupila jsem si při dnešním dni pár maličkostí. A pak vám je s velkou dávkou originality i vyfotila...Mezi pampeliškami. Skvělé, že ano? :) A co můžete vidět? Ze všeho nejdůležitější je maxibalení papírových kapesníčků z Dm. Mají krásně barevné obaly. Tak řekněte, jsem na to úchylná jen já, nebo se i vám líbí barevné obaly balíčků kapesníčků? Člověk má hned lepší náladu, když smrká do kapesníku, který si vzal z balíčku s barevnými čtverečky, proužky nebo tak, než z obyčejného s nápisem. Je to detail, ale musíme se umět radovat z maličkostí. :)
Dále jsou tam mé nové naušnice také z Dm, které se mi líbí, protože mají takovou šedomodrou barvu a jsou to taková ta perleťová kolečka v závěsu nad sebou (pořád mě chápete?), která o sebe cinkají, když jdete a foukne vítr. :) 
Mezi jedlé složky nákupu patří Arizonky, které mě osobně připomínají mé velmi brzké mládí... a které, jak jsem bohužel seznala, nejsou už zdaleka tak dobré, jako bývaly. 
Další je sýr Président se zeleným pepřem. Musím se vám k něčemu přiznat - Miluji sýr, jakýkoliv, kromě taveného a 30% eidamu, protože to už ani není sýr. Vážně. Tenhle je taky moc dobrý, i když, marná sláva, francouzský sýr je francouzský sýr... :)
Ještě je na fotce propiska s hrochem, kterou jsem koupila od pána na podporu klaunů na dětská oddělení nemocnic. 
A potom brusinky z Dm. Miluji brusinky. :)


Malá žlutá sluníčka v trávě zdárně kvetou. Jaro je už dávno v plném proudu. Vlastně, o víkendu má být kolem 25°C, takže už je to zase spíš léto. :)


Tenhle kos odletěl až když jsem se k němu přiblížila asi na půl metru. Má takový moudrý výraz... :)


Jak říkám, jaro je v plném rozpuku...Stromy rostou, nebe je modré, ptáci cvrlikají jako o život. A já si do uší stejně pouštím rychlou hudbu, při které si na ulici i zpívám. To abych nechodila pozdě, jdu totiž do rytmu. A takhle nějak vypadal můj dnešní pampeliškový den. :)

V druhé části tohoto příspěvku bych se s vámi chtěla ještě podělit o dojem z oné cestovní mini-sady od Biodermy, kterou dnes už taky skoro každý má. :)


Ano, jsem velmi kreativní, co se focení výrobků týče, a proto mi ta micelárka málem spadla za gauč, ale to je vedlejší. 
Jen rychlé opakování, sada tedy obsahuje malou micelární vodu, lehký hydratační krém a hydratační sérum, to vše z řady Bioderma Hydrabio. 
Micelární voda je celkem příjemná, odličuje a nedráždí oči. Nemůžu říct, že bych pozorovala zrovna pocit hydratace po jejím použití, ale určitě přinejmenším nevysušuje, a to už je docela pozitivní. Za mě je ovšem pořád lepší Sensibio H20, mimo jiné i proto, že tahle je trochu parfemovaná, kdežto Sensibio není, takže nevím, zda by mi tato nezačala po delším používání v oblasti očí vadit. :) Nicméně je to určitě dobrý výrobek, a jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela, i když si ho asi sama nekoupím. Ale... vážně, už kvůli té lahvičce, která je neodolatelně roztomilá... :) 
Hydratační sérum je taková lehce mléčně zakalená, nicméně víceméně průhledná krémovitá či spíše gelovitá tekutá... věc. :) Opět velmi jemně voní, ale je to jen taková ta nevtíravá krémová vůně. Má sloužit na velmi dehydratovanou a citlivou kůži. Osobně mi moc nevyhovuje při nanesení na celý obličej, protože lepí, takže ho používám jen trošku, po použití krému namažu jen ta nejsušší místa, jako nos, a vše je v pořádku. Opět velice dobrý výrobek, který si ovšem stejně asi nekoupím, neboť mě moc nepřesvědčil, že jej potřebuji. Nicméně s mým minimálním použitím mi těch 15 ml vydrží ještě docela dlouho. 
Poslední z trojice je lehký hydratační krém pro dehydratovanou pokožku. Opět jemná krémová vůně a tekutější konzistence, krém je bílé barvy (to je velmi šokující informace...). Tento jediný mě z celé sady zaujal opravdu. A po dlouhé úvaze a pozorování své pleti jsem si nakonec v plné velikosti zakoupila jeho "riche" variantu. Určitě se také můžete těšit na recenzi. Nicméně tento lehký krém je také moc příjemný a opravdu dobře pokožku hydratuje. Jen je třeba to nepřehnat s množstvím, protože ve větším má trochu tendenci lepit. 
S celou mini-sadou jsem spokojená, a jsem ráda, že Bioderma udělala tuhle akci (ano, já vím, takové vzorky bývají i zadarmo, ale stejně se mi ta sada pořád líbí...:)) a doufám, že někdy něco podobného udělá i s jinými řadami, protože je to docela dobrá příležitost si vyzkoušet celou péči o pleť. Takže hodnotím sadu hezkými 70%, protože ne vše bych si sama koupila. Ale určitě stojí za vyzkoušení. 
A co vy a tahle sada? A co vy a pampelišky? :)
Krásný večer, ráno i den vám všem. 
An.

2 komentáře:

  1. Veselé kapesníčky jsou náhodou velmi důležitá věc :-). Jsem zvědavá na Tvé dojmy z toho krému Hydrabio Riche, já jsem si pořídila to hydratační sérum, mi teda vyhovovalo z těch tří testovacích výrobků nejvíc. Moc pěkný článek, přispěl k mojí dnešní dobré náladě :-).

    OdpovědětSmazat
  2. Však každému vyhovuje něco jiného... :)
    To mě těší.

    OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)