20. dubna 2012

První z mých micelárních vod

Moji milí čtenářové, vítám vás u dnešního příspěvku.
Nevím jak u vás, u mě svítí sluníčko. A přepadá mě jarní lenora, takže to dnes asi bude celkem krátké.
Těšíte se na víkend? Co máte v plánu? Já přítele, babiččinu oslavu, koncert a učení... a určitě ještě na něco přijdeme za běhu. :) Takže si víkend určitě užijte, já zkusím aspoň něco vyfotit, a potom vám to třeba i ukážu.

A teď už tedy k oné micelární vodě... Je to tato. Ostatně někteří z vás ji určitě znají.

Oficiální popis: Revitalizační odličovací voda
Svěží odličovací voda s revitalizačním účinkem. Jedinečné složení 3 v 1 odlíčí veškeré stopy make-upu na obličeji, očích i rtech a je zcela šetrné k pleti.

Výsledek:

- 100% odlíčená pleť pomocí jediného přípravku,
- viditelně mladší a revitalizovaná pleť.

Výrobek je dermatologicky a oftalmologicky testován.

Složky rostlinného původu: výtažek ze zeleného čaje, výtažek z bílého čaje, výtažek z čaje z Madagaskaru, voda z bio heřmánku, olej z muškátové růže.


Jak vidíte, do českého popisu výrobku se slovo "micelární" nějak nedostalo, ale je tam, opravdu! :)
Vezmeme to nicméně popořadě. Mírnou "revitalizaci" pozoruji. Ale opravdu jen mírnou. Je to takové, že když si ten zelený ranní obličej ošetříte tímhle, vypadáte o něco málo méně jako mrtvola. :)
Odlíčí stopy make-upu... určitě ano, ze rtů by to ještě šlo, na oči jsem jí zkusila dát jen jednou, velkou dobrotu to nedělalo, protože voda je celkem hodně parfemovaná. Vůně je mi sice příjemné, ale mé oči s tím prostě moc nesouhlasí.  K pleti šetrná je, nevysušuje ani nezanechává pleť citlivou nebo tak něco.
Já k ní musela používat ještě odličovač očí. Takže 100% odlíčení jen díky ní to není.
S mladší pletí asi moc nepomůžu, jelikož moje pleť zatím vypadá mladě sama o sobě. Určitě je ale určená spíš pro pleť, která už prošla hormonálním vybouřením v pubertě, a teď se ustaluje. Na úplně mladou, mastnou pleť bych jí nedoporučila, na aknózní určitě taky ne, protože je opravdu dost parfémovaná, není určená na akné a vůbec by to asi nedělalo dobrotu. (Ale to berte jen jako laický názor... :)) Co by to udělalo s hodně suchou pletí, to nevím. Na mojí suché a přechodně občas lehce smíšené to nicméně udělalo docela dobrou službu.
Rostlinné složky jsou pěkné. Člověk má aspoň trochu zdání, že to ty rostliny někdy i vidělo. :)

Za sebe dávám vodě 75%. Hlavně proto, že není moc kamarád s citlivýma očima a nejde s ní tedy odlíčit vše. A taky za to, že Sensibio H20 je mnohem lepší. :)

Maté někdo zkušenost s tímto nebo jiným výrobkem z této řady? Nebo nějaký jiný komentář? Sem s tím! :)
An.

3 komentáře:

 1. Tuhle micelárku jsem měla možnost párkrát testovat, protože si jí koupila mamka, ale bohužel mi moc nesedla. Není špatná, ale jak jsi psala, větší nalíčení moc neodlíčí.. Bioderma je určitě lepší:-)

  OdpovědětSmazat
 2. Neznám ji, ale mi by asi na ekzémy vadila ta parfemace :-/. Jojo, zlatá Sensibio.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to bych opravdu ani nezkoušela, to by nemuselo dělat dobrotu.

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)