19. dubna 2012

Versatile Blogger Award

Přeji krásný den, moji milí čtenáři.
Dnes je den, kdy jsem byla nominována na svůj první TAG. Je to takový trochu zvláštní pocit... A za vše vděčím Evelins, tímto jí tedy děkuji, že mě vybrala. A děkuji i papaye, která mě nominovala také. :)
V čem tedy tento TAG spočívá?

Pravidla jsou:
- Nominovat 15 bloggerů, kteří v relativně nedávné době založili svůj blog
- Informovat je, že byli nominováni
- Napsat 7 jakýchkoliv faktů o sobě
- Poděkovat tomu, kdo vás nominoval
- Přidat ikonu Versatile Blogger Award do svého příspěvku.Tak, to je ona. Ozubené kolečko s Vennovým diagramem. :)

Víte co? Já nikoho nominovat nebudu, jelikož všichni ti, kteří mi přišli jako vhodní kandidáti, už stejně nominováni byli. Prostě si to taky udělejte, když někdo budete chtít, nechávám to zcela na vás. :)

A nyní tedy těch sedm faktů o mně, podepřete čelisti zápěstím a jdeme na to:

- Ačkoliv jsou hluboce frankofilní člověk a miluji Paříž, prostě nemám ráda Eiffelovu věž. Jistě, uznávám ji do jisté míry jako symbol, ale přijde mi hloupé jezdit do Paříže jen kvůli ní. (Mimochodem, stejně by se do roku 2016 měla buď rozebrat nebo kompletně opravit.)

- Ráda vařím i peču. I přes to se mi nikdy nepodařilo upéct krásné muffiny. Nevím, čím to je.

- Mám ráda černý humor a sarkasmus, ale ve světě internetu se tomu snažím vyhnout, protože v psané podobě by to nemuselo být pochopeno správně.

- Všímám si věcí. Poštolky, co letí po obloze, zvláštních lidí, výjevů. Znám spoustu názvů rostlin, zvířat a stromů. A spoustu dalších věcí ze spousty dalších oborů. A potom vidím věci a souvislosti, které ostatní nevidí. Připadám si vždycky trochu divně.

- Nikdy nechodím spát neodlíčená, za žádnou cenu. I kdybych se měla odlíčit mokrým kapesníkem.

- Poslední dobou se mi ve skříni hromadí spousta barevného oblečení. Oproti tomu, že před pár lety jsou nosila zásadně a pouze černou, modrou a hnědou, je to celkem změna. Určitě k lepšímu. A říkejte to svému mladšímu já. :)

- Neumím si namalovat linky. Umím si namalovat jen jednu. Druhá vždycky vypadá mnohem hůř.

Tak, doufám, že fakta aspoň někoho zajímají. Budu určitě ráda, když se je dočtu i u někoho dalšího z vás.
Závěrem bych vám ráda oznámila, že jsem si dnes pořídila "zvýrazňovač" od essence a korektor Match perfection od Rimmel London. Mé kruhy pod očima už totiž začínají překračovat hranice únosnosti a chtěla jsem to vyzkoušet. Bohužel neměli balení s make-upem v nejsvětlejším odstínu, byl kompletně vyprodaný, tak jsem si vzala jen korektor. Make-upů mám teď stejně dost. Jak vidno, aspoň jednou dnes zvítězila má praktická stránka.

Mimochodem, ten nový editor je divný.
Krásný zbytek dne.
An.

2 komentáře:

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)