15. dubna 2012

Vzorek krému a nové přírůstky

Zdravím vás, milí čtenáři. Jak se máte? :) U nás je zataženo, což ve mě budí akorát naléhavou potřebu spát. Bohužel musím dělat spoustu věcí... Tedy ne že bych je stejně dělala.

Dnes bych vám chtěla povědět něco o tomhle krému ve vzorku, který jsem posledně dostala k nákupu v prodejně a od té doby ho poctivě testuji.


Je to krém Hydra Végétal od Yves Rocher. Vzorek má 15 ml a vydrží tedy docela slušnou dobu, já se s ním mažu už cca 14 dní, jen někdy použiju nějaký jiný krém, když mám opravdu suchý pocit, a pořád ho tam ještě trocha je. :)

Oficiální popisk na tubičce je: "Hydratační krém na den a noc: 24 h intenzívní hydratace pleti díky komplexu rostlinné mízy. Aplikujte ráno a večer na čistou pleť. Dermatologicky testováno."

Upřímně, já nevím, jestli mi něco uniká, ale ohánět se 24 hodinovou hydratací za předpokladu, že si ráno a večer namažete obličej, mi tedy nedává moc smysl. (Je to asi jako 72 hodin ochrany s antiperspirantem... Za normálních okolností to nikdo nezkouší...:)) Ale to je jedno, přejděme ke krému samotnému.
Konzistence je příjemná, gelo-krémová a lehká, rychle se vstřebává, nelepí ani nezanechává mastný pocit na pleti. Voní svěže a zároveň krémově, prostě docela príjemně, na pleti se nicméně parfemace rozplyne, takže není už prakticky vůbec cítit.
Hydratace je celkem slušná, za normálních okolností mé náladové pleti dostačuje, ovšem například po použití pleťové masky nebo tak něčeho je pro mě lepší nějaký více mastný a regenerační krém.
Je tu ovšem pár věcí, které bych tomuhle krému vytkla, a to zejména, že postrádá SPF, protože jinak by to byl docela fajn denní krém, na noc mi nicméně pro mě přijde až moc lehký a nemá (nebo jsem jen nezaznamenala) žádné regenerační účinky.
Krém si tedy asi sama nekoupím, určitě jsou další a další krémy, které mi budou vyhovovat mnohem lépe. A hodnocení bych mu dala tak asi 60%.

A co mi v pátek přišlo poštou? Krabička se dvěma balíčky produktů Bioderma, objednala jsem si je z jejich stránek, kde probíhala velikonoční akce s poštovným zdarma.
A cože mi to přišlo?
Jednak balíček s miniaturkami z Hydrabio řady, o kterém už většina jistě dávno ví.
 
Celý ho otestuji a potom dám vědět své dojmy. :) Balíček mě stál 99 Kč a zatím ze všeho nejvíc mě fascinuje ta prťavá lahvička s micelárkou, abych pravdu řekla, i kdyby zbytek byl na nic, tak ta lahvička je úžasná (a zejména úžasná bude na výlet někam  na víkend nebo když pojedu na vystoupení, protože i když dojde, trochu jiné micelární vody si do ní můžu přelít vždycky a nemusím s sebou tahat velkou láhev.:))

A druhé je balení ochranného opalovacího fluidu a micelární vody Sensiobio H20.
Jako bonus je v balení ještě vzorek zklidňujícho krému ze Sensibio řady. A teď velké přiznání - Ještě nikdy před tím jsem Sensibio H2O neměla, tak jsem zvědavá, jestli z ní budu taky tak nadšená, jako většina světa. :) A samozřejmě jsem zvědavá i na funkčnost zbytku balíčku. Taky vám dám potom určitě vědět. :)

Tak co, taky jste podlehli Biodermí nabídce cestovního balíčku? A taky vám ta minimicelárčička připadá tak roztomilá? :))
Mějte hezký zbytek dne.
An.
(Mimochodem, zjistila jsem, že slečna s přezdívkou A. už na blogspotu je, a jelikož mi to přišlo hloupé a abychom se nepletly, přidala jsem si ono "n".:))

4 komentáře:

 1. Těším se na Tvé dojmy, tu minitestovací řadu Hydrabio mám (recenze na blogu) a z té minimicelárčičky (boží slovo) jsem úplně unešená. I zbytek mě příjemně překvapil ;-). A Sensibio H2O, to je moje životní láska :-).

  bourjoisgirl.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem si dneska přinesla ten vzoreček z YR, tak ho začnu taky testovat. Takže díky za recenzi, aspoň vím, co mě čeká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že vzoreček poslouží aspoň stejně jako u mě. :)

   Smazat
 3. Cestovnímu balíčku jsem taky neodolala a poctivě testuju. Zatím mám velmi pozitivní dojmy:-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)