17. května 2012

Dvě jednoduchá líčení a příjemný den

Přeji vám pěkný čtvrtek, milí čtenáři. Vím, že se opakuji, ale opravdu mě těší vaše přírůstky! :) Doufám, že vás můj blog neunudí a neznechutí, já se budu snažit. Ovšem i nadále budu psát jen to, co si doopravdy myslím.
Dnes jsem si pro vás tedy připravila dvě naprosto primitivní líčení, která mohou snad někomu posloužit jako inspirace. A na závěr pro vás mám pár fotek z dneška, bude to tedy obráceně, aby si kosmetičtí fanatici přišli na své a zbytek článku mohli ignorovat. ;)
První líčení je z dneška, kdy jsem se chystala na posezení v parku, házení frisbee, posezení v hospodě... Chtěla jsem tedy něco jednoduchého, co ale zároveň vydrží a bude to vypadat tak nějak "svěže".

Použila jsem bázi pod oční stíny značky uma, voděodolnou řasenku Yves Rocher, automatickou tužku Dermacol v hnědé barvě, zapékané mono stíny 01 elegant beige od alverde.


Vytvořila jsem hnědou tužkou na horní víčko linku, není důležitá přesnost...


 ... Linku jsem rozetřela směrem vzhůru do ztracena...


Na závěr jsem nanesla stín na celé víčko, do vnějšího spodního koutku a asi do dvou třetin oka na spodní lince jsem nanesla hnědou tužku. Nakonec přichází řasenka a voilá, oči vypadají svěže, ale nijak nápadně. Musím říct, že líčení vydrželo v docela slušném stavu celé odpoledne až asi do jedenácti večer, kdy jsem ho doma odlíčila.

Druhé je opravdu superjednoduché - Je to prakticky jen barevní linka.


Použila jsem tužku glimmer stick diamonds twilight sparkle od Avonu a řasenku. Tužkou jsem vytvořila výraznou širší linku na horním víčku + spodní vnitří linku asi do dvou třetin oka. Nakonec jsem nanesla řasenku Volume glamour max od Bourjois.
Když se ještě vrátím k tužce od Avonu, hrozně se mi líbí barva, tužka je ve skutečnosti šedá s droboučkými modrými třpytkami. Bohužel s výdrží je to slabší, ale půl dne hezká vydrží určitě.

To by tedy bylo k líčí části. Jaký jste měli středeční den? Já dobrý, slavili jsme kamarádčiny narozeniny, odpoledne v parku, poté v čajovně, nakonec na vínu.
V parku nám nechybělo pití...


(Rybízové Frisco, ve kterém jsme nikdo nenašel ani stopu chuti černého rybízu...)
...malá, veselá, hyperaktivní, úžasná a nevyfotitelná Maggie...


(Kamarádčina tryskomyš... ehm, chci říct pejsek...:))
...Nakonec nechybělo ani dobré jídlo.


(Baba ghanoush z místní čajovny. Nepřekonatelně skvělá pasta z lilku s čerstvou zeleninou, olivami, olivovým olejem, arabským kořením a pita chlebem... Vážně úžasná věc!)

Na závěr dnešního článku vám ještě ukážu své dnešní úlovky.


Kytička, kterou všichni známe, sbírka básní J. H. Krchovského, kterou jsem dostala od kamarádky. Úžasné verše, které mne vždy dokáží dostat. A černé tekuté linky od rimmelu. Jsem zvědavá, zda mi to s nimi půjde. :)
Dnes tedy skončíme netradičně, veršem...

Oči mé vidí mne... Pláčou, že na dně jsem?
halím tvář zrcadla hořícím závěsem
oči se přivřely - čeho se bojíte?
dno mého života je přece dvojité
(říjen 2005, J. H. Krchovský)

Máte taky rádi jednoduchá líčení? A koupili jste si dnes kytičku? Co vy a básně? :)
Mějte se krásně, snad se mi zítra konečně podaří stvořit jeden plánovaný článek.
An.

4 komentáře:

 1. to prvé líčenie je velmi pekné, také jemné že je žena upravená aj ked je iba doma na gauči :-)

  a ten psík, je bombový :-)

  nadkinsvet.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. krásne líčenie :)
  a skvelé fotky :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)