12. května 2012

Oddechový čas

Jen připomínka, rozdávám Dárečky! (A všechny vaše zpětné vazby pod dárečkovým článkem pečlivě pročítám a dělám si poznámky!)

Přeji příjemný večer až podvečer všem, kteří mě právě čtete. (Tedy, pokud to budete číst ráno, asi už to nebude zrovna moc aktuální.:))
Dnes jsem opravdu hodně hodně unavená. Aby také ne, trávila jsem dnešní odpoledne pětihodinovým seminářem tance, konkrétněji irského (kterému se věnuji už nějakou dobu, ostatně to jsou ty v předchozích článcích několikrát zmiňované tréninky), takže momentálně se má tělesná schránka nachází ve stavu "tady jsem si sedla a tady taky umřu". Věřte, není to vůbec snadná disciplína, a semináře a tréninky připomínají spíše náročný sportovní výkon než jen nějaký tanec. Kdybyste měli zájem, můžu na tohle téma někdy napsat článek. Dnes ne. :) Dnes to bude odpočinkovější.


Tento (velmi) postarší indiánský gentleman ze žvýkačky si nyní trůní na mém rameni. Velmi sympatický, že? :) Předpokládám, že se do zítřka odrolí, ale to víte - tetovačku ze žvýkačky už jsem na sobě neměla roky.Takhle mi klíčí bylinky na balkoně. V truhlíku je rukola. Vzadu v malém černém a nejmenších vidíte brutnák. V levém dolním rohu je koriandr. Zbytek zatím nepoznám, protože jsem si zapomněla označit, co kam seju. Jsem trochu bába kořenářka, abyste věděli. Klidně si na odřený loket plácnu odvar ze šalvěje, on totiž pomáhá.


Abyste z toho všeho taky dnes něco měli, vyfotila jsem  vám růžovou oblohu nad sídlištěm. :) Teď už je venku tma a ne moc teplo. Tedy, to dnes nebylo ani přes den.

A ještě než půjdeme hezky spát, jako spořádaní a unavení lidé, chtěla jsem vám ukázat dva výrobky, ke kterým stejně mám jen pár slov.Aroma dusch peeling od Baley a balzám na rty od E.l.f., na který jsem úplně zapomněla při celkové recenzi na e.l.f.í výrobky.
Začneme peelingem od Baley (privátní značka drogerií dm etc., všichni známe). Obecně musím říct, že některé jejich výrobky mi vyhovují, jiné naopak vůbec, jejich vůně na mě bývají příliš chemické. U tohoto peelingu je to výjimka, má vonět jako "Fresh Grapefruit" a voní jako besipky. Kdyby někdo neznal besipky, tak je to toto. Zrníčka by možná mohl mít hrubá o něco méně, ale není to tak zlé, jen první pohyb ruky/žínky bývá trochu šok, protože na to člověk není úplně připravený. Obsahuje modré částečky, jinak je peeling bílý a trochu řidší, což je barva a konzistence,  která u mě vyvolává mírnou nedůvěru. :) Nicméně to, co mi na něm vadí, je balení. Tuba je divně měkká, takže se z ní produkt hůře vymačkává. Za sebe ho můžu doporučit pro méně náročné, což jsem u těchto výrobků i já.

Druhý je E.l.f. Lip balm SPF 15 ze studio řady v odstínu plum.Balzám lehce zabarví rty, ale zároveň docela i hydratuje. Barva neodpovídá ani té na stránkách a víceméně ani té na mé fotce, a rozhodně není třpytivý. Je to prostě balzám, do rtů se vstřebá a zůstane lehké šťavnaté zabarvení, asi jako byste spořádali litr švěstkového kompotu. Ze rtů nemizí až tak rychle a když už, tak mizí rovnoměrně, takže to není nijak nápadné. Nedoporučuji ho nanášet na rty velkou vrstvu, v příliš mnoha se začně nepěkně stírat, mazat a zanechávat stopy po "tazích". Voní mentolem, což je mi mnohdy příjemnější než umělá jahoda. Jsem s ním celkem spokojená, vám ho doporučím, pokud vás zaujal.

A co vy? Znáte výrobky? A věnujete se taky nějakému pohybovému koníčku?
Mějte se krásně.
An.

6 komentářů:

 1. Super článek. :)Úplně tě s těmi trénikami chápu já taky totiž mám většinou ten samý problém :) :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Bez tréninků by se člověk ovšem nikam neposunul, takže to ani jinak nejde. Navíc to skvěle vyplaví endrofiny. :))

   Smazat
 2. pekný článok a super recenzie :)

  OdpovědětSmazat
 3. Jako vždy moc milý článek a obě recenze na konci mě potěšily. Já jsem totiž šílená kosmetická patlalka ;-).
  Vivi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Já jsem na tom tak, že jsem se propatlala až k založení vlastního blogu. :))

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)