31. května 2012

Pár věcí na kruhy pod očima (+ špatně vyfocené líčení)

Zdravím vás, čtenáři moji. Nechci se omlouvat za včerejší pauzu, ale vznikla zcela  neplánovaně, když jsem místo psaní článku/práce do školy usnula. No, stává se. Dnes jsem snad úspěšně dokončila práci do školy (ne, vážně, zkoušeli jste někdo rozvést větu "Richard III. se odehrává během války růží" na jednu stránku A4?), dokonce jsem si vzpomněla včas, že mám jít k doktorovi. Ještě zapršet by mohlo, aby se tu dalo dýchat, a bude to perfektní. A tak jsem si změnila plochu na notebooku na něco letnějšího... Škoda, že jsem tu fotku nefotila já.:)
Dnes jsem si pro vás chtěla připravit takové jemné fialové líčení, ale jelikož jeho fotky, jak jsem zjistila, stojí za houby, tak vám je sice ukážu, ale berte to s rezervou. Hlavní náplní ovšem bude recenze produktů, které používám na zakrytí kruhů pod očima, které jsou bohužel mým častým problémem.
Takhle vypadá výchozí stav. Uznávám, že zrovna teď to není s kruhy tak hrozné, ale pro ukázku nebudu bdít tři noci. :)

Jako první nanesu pod oko Ohh la lift od Benefitu...
Pod jedním okem rozetřeno, pod druhým jen naťupkáno. Když ho rozmažete, možná vás trochu vyděsí jeho téměř až bílá barva. Ta se ale po chvilince trochu srovná, kruhy stále vypadají mnohem méně tmavě. :)

Zůstaňme u něj ještě chvíli... Tento produkt od Benefitu má typicky leskový aplikátor, kterým se dobře ťupká i pod oči, jeho konzistence je taková trochu zvláštní... Nazvala bych to asi "vazká tekutina", je to tekuté a přitom to úplně neteče, což je ale možná i tím, že toho aplikátorem nenaberete velké množství, a to malé se tak nějak drží na místě.
Mělo by to obsahovat extrakt z malin a složky, odrážející světlo, takže vaše oči vypadají mnohem lépe. České internety se nemohou dohodout, zda je to korektor nebo krém. Já bych řekla, že je to tak něco mezi tím. Ale je moc příjemný. Bydlí v ledničce spolu s gelem od Ryoru, o kterém jsem psala posledně. Parfemace není, nebo aspoň já žádnou necítím.
Na téhle věcičce je hezké to, že doopravdy funguje. Pokud trpíte na kruhy pod očima, zkuste ho. Jeho dalším plusem je, že korektor, který nanáším přes něj, pak méně vysušuje oční okolí.
Další věcí, kterou používám, je korektor Match Perfection od Rimmel London, který mám v odstínu 010 Ivory.
Opět vidíte, pod jedním okem rozmazáno, pod druhým jen naneseno z tubičky.
Tuba je taková klasická, se štětečkem na konci. Měl by rozjasňovat a zároveň krýt. Mně tedy nepřipadá, že by rozjasňoval, ale nepostrádám to u něj.
Drží celkem dobře, odstín je pěkně světlý. Mohl by jen být méně tekutý. A taky by ho mohlo být v tubě víc (nebo ji měli udělat menší), takhle ho tam bylo původně jen asi do půlky.
Štětečkový aplikátor mi celkem vyhovuje. Výdrž korektoru je tak půl dne, potom začne vypadat nepřirozeně maskovitě.
Korektor je tedy celkem dobrý, ale znovu už si ho nekoupím.

V dalším kroku nanesu přes korektor fixační pudr(na který vám napíšu recenzi někdy jindy) a na víčka jsem nanesla bázi pod oční stíny.
Bázi jsem rozetřela a nenesla přes ni fialovou linku na horní víčko.
Rozetřela jsem okraje do ztracena a naesla do vnitří třetiny víčka světlejší fialový a do vnější třetiny lehce tmavší fialový stín.
Nakonec jsem nanesla do vnějšího "rohu" víčka a do záhybu tmavě fialovou, trochu i cca do vnější čtvrtiny spodní linky (Dole opatrně, s fialovými stíny si snadno uděláte monokl...), tenkou černou linku na "waterline" a nanesla jsem řasenku (False lash effect od Max factoru).


A můžeme vyrazit do víru města. :) Doufám, že se vám to aspoň trochu líbilo. Jaký vy používáte korektor? A doporučíte mi nějaký? Máte vůbec problém s kruhy pod očima?
Mějte se.
An.

12 komentářů:

 1. Mám ráda tvůj blog1. června 2012 5:32

  Líbilo :). Problémy s kruhy teda zrovna nemám, díkybohu, protože i když jsem ještě docela mladá :), školou povinná, tak mám pod očima vrásky :/ od toho, že se pořád gebím a všechno, co si tam dám od korektoru přes make-up mi do nich zaleze. Něco dřív něco díky různým trikům a bázím později, ale nakonec všechno :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že má někdo rád můj blog. :))
   Já jsem taky docela mladá, ale mám celkem potíže se spaním a to se pak kruhy pod očima tvoří jedna radost. :)
   Vrásky od smíchu taky trochu mám. Nic velkého, ale některé korektory mi do nich lezou též. Až objevím nějaký, který to opravdu nedělá, dám vědět.:)

   Smazat
 2. ja niečo také sa chystám kúpiť už asi pol roka:D som sa k tomu nedokopala ešte a inak veľmi pekne ďakujem za darček práve mi prišiel :)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, tak si něco kup... Člověk prostě musí vyzkoušet všechno. :))
   To jsem moc ráda, že dorazil. :)

   Smazat
 3. ale, líčení je povedené, Benefit mám hodně ráda)
  xoxo
  http://dreamaboutflowers.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. Skvělé tipy:-) Já na kruhy ráda používám korektor od Laury Mercier:-)
  Mila de Illusoire

  OdpovědětSmazat
 5. Ahoj, moc pěkný článek i líčení. Ten korektor/rozjasňovač od Benefitu vypadá dost dobře. Kruhy pod očima mám, i když u mě to jsou spíše prosvítající žilky. Nicméně výsledek je fialový. Korektor Match perfection od Rimmelu mám taky a moc mi nevyhovuje, zalézá do vrásek. Nejlepší korektor na oční okolí, který jsem kdy vyzkoušela, je Healthy mix od Bourjois.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, ten jsem chtěla vyzkoušet. Asi si to budu muset začít někam psát, mám děravou hlavu. :)

   Smazat
  2. A taky chciiii věci od Benefitu :-))). Ale už tak za kosmetiku dost utrácím.

   Smazat
  3. To jsme na tom podobně. :) Ale já si stejně zase něco od Benefitu pořídím, znám se... :))

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)