4. května 2012

Páteční směsice

Dobré odpoledne, milí čtenáři. Sleduji číslo zobrazení 1111 a velmi mě to těší, i když vím, že půlka jsou lidé, kteří sem zcela náhodně zabloudili. Ale každopádně je to krásná šifra. Nicméně to ještě není na dárečky. :)
Jinak tento víkend odjíždím pryč za svým drahým, takže budete ochuzeni o články. Já se ale velmi těším, byť budu muset i studovat. Doufám, že i vy si užijete víkend.

Dnes se budeme věnovat třem produktům.Jak vidno, je to řasenka Volume glamour max od Bourjois, dva rtěnko-balzámy od Maybelline a balzám na rty od Neutrogeny.
Abychom i dnes začali pozitivně, vezmeme to od řasenky. Už jsem o ní psala ve svém článku o řasenkách v úplných počátcích blogu, teď po nějaké době testování ji ovšem muhu hodnotit doopravdy.
Řasenka má opravdu velký a štětinatý kartáček.


Mám tenhle typ kartáčků ráda, dobře se mi s nimi pracuje. Tenhle není výjimkou. Barva je hezky černá, velmi dobře na řasách drží. Co ovšem oceňuji nejvíc, je, že když jí použiji, řasy zůstávají celý den téměř stejně natočené a neklesají, což se mi jinak u řasenek stává.
Moje očka, jen pro ukázku, protože stále netuším, jak to fotit, aby to vypadalo hezky.

Bez řasenky
 


S řasenkou
S touto řasenkou jsem doopravdy spokojená, doporučuje ji devět z desíti králíků z klobouku.

Další věcí jsou Maybelline Popstick balzámy. Je to novinka na českém trhu a tak jsem je i já musela trochu otestovat, čistě ze zvědavosti, rozumíme si... :)


Mé odstíny jsou 030 Pink Lollipop a 080 Cherry Pop. Dva jsem si koupila zřejmě proto, aby jim nebylo smutno.
U těchto produktů se mi moc líbí balení a to, že náplně jsou průhledné (To je možná dost podivné, ale už je to tak:)). Dokonce i lízátková vůně se mi celkem zamlouvá. Připomíná mi to, hlavně u růžového, takové ty růžové lízátkové píšťalky, nevím, zda se něco takového vůbec ještě dělá.
Co se hydratačních schopností rtěnko-balzámů týče, není velká. Chvíli hydratují a potom prostě zmizí. Na druhou stranu, rty mi nevysušují.
Pigmentace je, jak jste se už dozajista dočetly i jindy, nevelká.


Cherry pop je mnohem lépe pigmentovaný než růžová varianta (Ovšem ta je zase tak krásně příšerně růžová se třpytkami, že jí to odpouštím), ale oba dva dodávají rtům pěkné zdání šťavnatosti. Já jsem s nimi tedy docela spokojená. Jestli si je ovšem budete chtít pořídit, chvíli o tom popřemýšlejte, ať potom nejste zklamané. Doporučuje pět z deseti králíků v klobouku.

Poslední věcí, o níž se vám chci zmínit je tenhle balzám na rty v tubičce, od Neutrogeny.


Aplíkátor je zajímavý, kulatý s dírkou nahoře. Konzistence i vůně je ještě v pořádku. Ale ve chvíli, kdy si balzám dám na rty, úplně cítím, jak se mi svírá kůže, nevím, jak jinak to říct. Korunu tomu nasazuje odporná chuť, díky které se mi po kůži sevře i hrdlo. A hydratace je pro mě asi stejná jako u předešlých balzámo-rtěnek. S tímhle prostě spokojená nejsem. A já ani králíci z klobouku vám to nedoporučejeme.

To by tedy bylo pro dnešek. Tímto vám všem přeji krásný víkend. :)
A co vy a tyto produkty, znáte je?
An.

4 komentáře:

 1. Na ten balzám od Neutrogeny mám stejný názor. Několikrát jsem četla, jaký je to zázrak a mně přijde dost hrozný :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že nejsem jediný negativista, který ten balzám nemiluje. :)

   Smazat
 2. Volume glamour max miluji stále stejnou láskou i po několika měsících používání. A ty balzámy od Maybelline mě naštěstí moc nelákají, ani ten od Neutrogeny, díky za recenzi, utvrdila jsi mě v tom, že ty balzámy nepotřebuji :).

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)