10. června 2012

Má sprchová vzpruha

Zdravím. Konečně pomalu končí asi nejhorší týden mého dosavadního života. Jediné, co bych vám k tomu ještě mohla říct, je, že vám doporučuji tento čaj:


Jelikož nejsem ochotná požívat prášky na spaní (protože ty stejně nepomůžou na to, aby se člověk skutečně vyspal...), sahám po čajích a bylinkách. Tenhle čaj je vážně dobrý, tedy ne úplně chuťově, ale mám pocit, že pomohl.

Jinak jsem dnes byla na návštěvě u babičky, kde jsme klábosili s příbuzenstvem, trhali jahody... A milý kocour Mikeš přiběhl z rozbláceného dvorku a první, co udělal, bylo, že skočil na mé černé kalhoty.
To je on. Ve skutečnosti je docela milý, jen prostě nemňouká a je to taková ta "hadrová" kočka, co na ní můžete štípat dříví a ona se pořád tváří nezaujatě. Několikrát jsem ho vynášela na dvůr, protože babička se ho bojí. (Tedy, to tvrdila... Já tomu úplně nerozumím...:)) Omlouvám se za divný a deformující záběr, ale jak je v okolí jídlo, je těžké ho fotit. :)

Pojďme k dnešnímu jednomu kosmetickému výrobku, který mi moje momentální smutné plácání se činí příjemnějším. Je to sprchový gel, který dávají momentálně u Yves Rocher k nákupu (nebo pro některé privilegované bez povinnosti nákupu).
Orientální sprchový olej Tradition de Hammam je vážně skvělý. Líbí se mi balení, líbí se mi nápisy (jako u celé kolekce "Hammam".), možná se jen trochu děsím, jak dostanu poslední zbytky z lahve. Má příjemnou zlatavou barvu, texturou je to prostě takový "sametovější" sprchový gel. Obsahuje bio arganový olej z Maroka. Pocit na kůži zanechává velmi příjemný, není napnutá. Já se po něm mažu tělovým mlékem, protože mám prostě ráda ten pocit hydratace, ale pokud to vynechám, nestane se vůbec nic.
Nejlepší je na něm ale jeho vůně. Vážně voní jako oříšky s medem, zároveň cítím i něco oritentálního. A dohromady je to skvělé. Balzám pro duši. :) Vážně si ho v obchodě aspoň očuchejte.
Doporučuji. :)

Mějte se zatím krásně.
An.

6 komentářů:

 1. Kočič vypadá vyloženě nadšeně, že se může fotit :-D ale je roztomilučký. Přesně takhle vybarveného kočičáka (včetně toho černého kousku na ocásku) měla manželova babička. Budiž kočičovi země lehká :-)
  Ten arganový olej mě ve sprcháči zaujal. Je to moc fajná věc. Sice trochu smrdutá... ale stejně - jeden z nej olejů vůbec :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On se těšil, že dostane kus šunky a místo toho byl focen, no. :) A podobných koček běhá po světě spousta... A mně se stejně líbí všechny.
   Arganový olej tam není nijak smrdutý /nebo aspoň já z toho žádný smrad opravdu necítí.../

   Smazat
  2. Tak to jo, za úplatky bude zvířectvo klidně dělat i kotrmelce :-D
   Arganový olej je smrdutý jen když je samotný. Takhle v jiné kosmetice se mi taky nikdy nestalo, že by to tam bylo cítit. Někdy ale fakt doporučuju očuchat ten čistý... je to síla :-D

   Smazat
  3. No, nevím, jestli to chci zkoušet...:))

   Smazat
 2. Ach jo, já si pro něj asi fakt dojdu, taky mi přišel leták, ale privilegovaná nejsem :).

  Díky za tip na čaj. Mám ho doma už dlouho, ale ještě jsem ho nezkusila. V neděli přijde na řadu, to vždy nemůžu spát :D.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, to já taky ne, bohužel. Ale když je k tomu nějaká akce, tak si člověk stejně rád něco koupí. :)
   Čaj je vážně dobrý. Hned po silném odvaru z domácí meduňky je to asi nejlepší věc, co jsem zkoušela.:)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)