28. července 2012

Kde se vzalo, tu se vzalo...

Krásný den, milí čtenáři. Jsem sice pryč, ale i přesto vám přednastavím články.
V dnešním se dozvíte o třech výrobcích, které jsem za poslední dobu používala, a které spolu nijak zvlášť nesouvisí. V jednom článku se ocitly hlavně proto, že kdybych měla psát o každém zvlášť, byly by články neskutečně krátké... a to by přeci byla hrozná škoda! :)

Prvním je Balea med - Deodorant pro citlivou pokožku.
Balea tvrdí: "Deodorant je speciálně vyvinut pro požadavky citlivé pokožky s přirozeným pH 5,5. Vytváří přirozený ochranný faktor a chrání pokožku před vysušením. Udržuje dlouhotrvající svěží pocit po 24 hodin. Obsahuje pečující Tri-Amino-komplex."
Voní trochu desinfekčně, ale nemůže v tom snad být desinfekce, když je to tak šetrné, tak nevím... Po prvotním desinfekčním závanu ale rychle zasychá a nechává po sobě už jen vůni čistého prádla.
24 hodin určitě neudrží pocit absolutního komfortu, ale přes průměrný den se dá použít. Při větší fyzické námaze bohužel ztrácí dech, což je škoda. Aspoň nedělá fleky na oblečení.
Balení se mi na jednu stranu líbí - mám ráda klasický pumpičkový sprej, dokonce raději než natlakovanou nádobku. Bohužel je ve skle, které je jednak těžké a jednak se neustále bojím, že se rozbije.
Stojí kolem 60 Kč a produktu je 75 ml.
Už si ho nekoupím, ale určitě se nejedná o žádnou hrůzu.


Zijaja Olivové Tělové máslo 
Přestaňte skřípat zuby, bude o něm jen pár slov. Koupila jsem si ho v Rossmannu za asi 90 Kč, tuším. Je ho 200 ml.
Na obale píší: "Lipogenerace pokožky - OMEGA 3 + OMEGA 6 + VITAMÍN E
Doplňuje nedostatek lipidů, regeneruje přirozenou ochrannou barieru, viditelně zlepšuje měkkost a pružnost pokožky. Zanechává pokožku jemnou a hebkou."
V prvé řadě chci říct, že v tom stále nacházím jen tělové máslo, pokožka je zcela obyčejně hydratovaná, žádné zázraky a ochrannou barieru nepozoruji.  Je příjemné, konzistence je máslovo-krémová a rychle se vstřebává. Voní sladce krémově a kosmeticky olivově. Na kůži nezanechává mastný film.
Na fotce vidíte světle zelenou barvu a konzistenci krému.
Musím říct, že je to docela dobré tělové máslo, ale stále mám jiné favority. Klidně ho vyzkoušejte.


Rival de Loop - Aqua Spray Aloe Vera
Na výrobku slibují: "Vodní sprej - Vitalizuje, hydratuje a osvěžuje obličej&dekolt a aloe vera. Aqua spray je optimální kombinace osvěžení a péče. Aloe Vera pleť intenzivně hydratuje a viditelně osvěžuje, pleť vypadá zářivější. Ideální také na cesty."
75 ml stojí něco kolem 30 - 40 Kč, což je dle mého skvělá cena. Na spreji nevidím nic tak speciálního, ale chladí lépe než voda sama, osvěží a na cestách za horkých slunečních dnů uleví i od sluníčka spálené kůži. Zřejmě díky aloe vera i jemně voní.Mám ho ráda a kvůli němu si vlastně nekupuji žádné thermální vody z lékáren. Určitě vám ho doporučuji aspoň vyzkoušet!

Znáte některý z výrobků? Kupujete thermální vody?
Mějte se.
An.

2 komentáře:

 1. Naštěstí jsem zuby u ziaji nikdy neskřípala, nejspíš proto, že ten zvuk nesnáším. :D Ale ne, ziaju mám ráda, přesto že jsem žádný produkt dosud nevyzkoušela, ale už mám napsaný seznam věcí, které chci zkusit, bohužel u nás nikde není, takže nákup bude muset proběhnout přes e-shop. Vodu ve spreji jsem jednou vyzkoušela, ale nepřipadlo mi na ní nic tak extra, abych ji musela vlastnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás Ziaja taky moc není, tohle máslo jsem potkala čistě náhodou.
   Voda ve spreji je pro mě nutnost zejména, když v horku někam cestuji - skvěle osvěží. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)