16. července 2012

Lesky...

Krásné odpoledne, milí čtenáři.  Zdravím vás už z pohodlí domova, dnes jsem se vrátila z dovolené. Můžete se tedy těšit na článek, který se mi ale nechce psát dnes a tak bude až někdy ve zbytku týdne.Je skvělé, že se číslo pravidelných čtenářů blíží ke stovce a navíc se podařilo překročit 10000 zobrazení!
Abyste se ale necítili ochuzení, mám pro vás jednak fotku pole:
(hned se cítíte líp, že?)
A potom lesky na rty. Zejména můj oblíbený, který se už asi nedá sehnat (leda někde na internetu, protože internet je mocný) a roztomilou minisadu. Omluvte lehkou nesdílnost, nějak mě nenapadá, o čem se rozepisovat zrovna u lesků na rty, není to zrovna mé nejoblíbenější zboží.

Max Factor Silk gloss 
Mám ho v odstínu Casmere red. Kdybyste se o výrobku chtěli dozvědět více, tak zde.
Výrobce slibuje hydrataci a lesk po dvě hodiny (a bez kompromisů). Nemohu říci, že by se lesk vyrovnal balzámu, to ani náhodou. Ale rty lehce hydratuje. Lesku po dvě hodiny se jen usmívám. Ano, po dvou hodinách něco zbývá, ale nebuďma naivní, určitě to není lesk jako blesk.
Co se mi líbí je to, že prakticky vzato nelepí.
Je hutný, ale ne moc, konzistence je obdobná jako u většiny ostatních lesků na rty (jen nelepí, jak jsem psala). Odstín je pěkně šťavnatý, barva zůstává na rtech i po tom, co se setře lesklá vrstva.
Voní vanilkově a chutná sladce, aplikátor je obvyklý leskový chlupatý. Kdybych věděla kde, možná si ho koupím znovu.


Uma cosmetics - Finest Lipgloss Selection


Nejvíce se mi na tom líbí maličká balení lesků, hlavně proto jsem si je koupila a hlavně proto je teď stejně moc nepoužívám.


Pro ilustraci "velikosti" lesku v porovnání se Silk gloss

Lesky jsou docela ulepené, voní chemicky a "jakože ovocně", hodně uměle a není to nejpříjemnější. Nejvíc mi vadí třpytky, protože lehce škrábou na rtech. Navíc v mém případě vysušují.
Odstíny jsou pěkné, bohužel nijak pojmenované, takže jediné, co vám k nim můžu říci je "bílo-průhledná, růžová, tmavší růžová, červeno-hnědá, hnědá", ale to jistě dokážete vysledovat i sami.
I přesto, že lesky nepoužívám, koupě nelituji. Jsou to pro mě totiž stále hlavně hrozně roztomilé miniaturky.

A co vy a lesky na rty? Většina z vás je určitě používá ráda, že? Já bych moc ráda vyzkoušela nové lesky od Benefitu, ale nevím, zda se mi chce dávat za lesk tolik peněz, když to nakonec stejně bude "jen" lesk.

Krásný den.
An.

5 komentářů:

 1. Ty miniaturky jsou roztomilé :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Tie malé sú veľmi pekné aj super odtiene :)

  OdpovědětSmazat
 3. Já ty Tvoje články miluju! :D Vždycky mě něčím rozešměješ. Lesky moc nepoužívám, protože jsem tolerantní vůči příteli. :) Ale když jsem v práci, ráda si ho dám, momentálně používám Stay with me od Essence, protože to není tak úplně lesk, ale spíš lesko-rtěnka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, velmi mě to těší. ;)
   Kvůli příteli nenosím ani rtěnky, když jdu někam s ním, lesky pak nepoužívám moc ani když jdu někam já. :))

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)