27. srpna 2012

Blog awards

Krásný podvečer. Dopisuji pro vás jeden poměrně dlouhý článek, který nějak stále ne a ne dokončit, tak mi to připadá jako vhodná chvíle na uveřejnění tohoto tagu.

Pravidla:
- poděkovat osobě, která mi ocenění udělila
- odkázat zpět na osobu, která mi ocenění udělila
- navrhnout dalších pět blogů, které mají méně než 200 čtenářů (Followers)
- informovat blogery o ocenění a nominaci
- umístit ocenění na blogu


Mnohokrát děkuji za označení autorkám blogu Shopaholicky, velice si toho cením. :)

A koho bych chtěla označit? Nebude to asi moc složité.

Mým prvním kandidátem je Evelins z Evelin's. Je to dokonce jedna z mých prvních čtenářek, na jejím blogu člověk najde skvělé tipy, recenze, sem tam knižní tituly, atd., navíc to má v hlavě srovnané.

Jako druhou bych ráda nominovala papayu z Always look on the bright side of life. Mám ji ráda už kvůli montypythnovskému názvu. A také kvůli tomu, že píše o nejen o kosmetice, ale i knihách. A miluje kosmetiku bourjois.

Třetí volbou je Meduňka-B z blogu Meduňka-B. Nejen, že se pojmenovala po mé oblíbené bylince, navíc na mě i působí podobným uklidňujícím dojmem. A představuje čtenářům i lehce alternativní kosmetiku.

Čtvrtá vyvolená je Kikina z Life od Kiki. Slečna je velmi sympatická, přirozená a na fotkách se usmívá. Už jen díky tomu si tu zaslouží být.

Poslední nominovanou osobu bylo pro mě velmi obtížné najít. Dlouho jsem váhala nad seznamem blogů. Nakonec jsem se rozhodla pro Interest Scrapbook. Nepůsobí sice na scéně nijak dlouho, ale zaujala mě svými články a stylem psaní.

Omlouvám se všem, kteří tu nejsou a mají pocit, že by měli být. Vybírala jsem blogy, které mě osobně připadají zajímavé, ale to jsou všechny, které sleduji.

Znáte tyto blogy? Máte nějaký zajímavý nový objev na blogové scéně?
Mějte krásný večer.
An.


13 komentářů:

 1. Och, och, děkuji! Každopádně to nemění nic na tom, že se na tebe zlobím, bo jsi mi sebrala dvě nominace! Safra práce :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mě velice mrzí. :( :D Ale ty něco vymyslíš. (Nebo je nominuj znovu, ale pozor na to, aby se potom moc nenafukovaly... :))

   Smazat
  2. No však právě! To nemůžu, pač by byly namyšlené tak, že by měly nos nahoru, pak by jim tam napršelo a ještě by se nám chuděrky utopily :-)

   Smazat
 2. Moc děkuji za nominaci, na článku už se pomalu pracuje :-) Některé z těchto blogů znám a některé ne, každopádně se hned na ty mně neznámé podívám :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za málo, ráda se dočtu další tipy u tebe. :)

   Smazat
 3. No páni, já na to koukala třikrát, jestli se mi to nezdá.:)) Děkuji opravdu moc za nominaci, něco takového jsem ani ve snu nečekala! To je překvapení, takhle navečer, to asi neusnu, jak se mi rozbušila herzna. :D :) Moc si toho vážím, že Tě i těch pár článků, co zatím mám, zaujalo natolik, že jsi mi dala takovou pěknou příležitost. :)) Beat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude dobré, hlavně klídek. ;)
   Myslím, že si to zasloužíš.

   Smazat
  2. Ano, je to dobré, na uklidněnou peču chleba :D
   Udělala jsi mi velikou a nečekanou radost, děkuji :)

   Smazat
  3. Ráda lidem dělám radost. :)
   Tak to musíš být dokonalá žena, když pečeš chleba. To je něco, k čemu se odhodlávám už poměrně dlouho. :))

   Smazat
  4. Ale kdeže, to by byla nuda. :) Já jsem se k tomu taky dlouho odhodlávala :D A stojí to za to ;) Článek o Blog Awards hotov: http://interestscrapbook.blogspot.cz/2012/08/blog-awards.html

   Smazat
 4. :-) pěkný článek, teď znám další nové blogy

  OdpovědětSmazat
 5. Zvu Tě na svou giveaway http://janniebel.blogspot.cz/2012/08/the-first-giveaway.html#comment-form ;)))

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)