14. srpna 2012

Finding Mr. Bright

Krásný úterní den všem milým čtenářům. Včera jsem absolvovala skvělý sraz s přáteli, dnes je venku zvláštní počasí, já přemýšlím nad tím, jaké články vám přednastavím, protože jedu brzy na týden pryč, a chce se mi spát. A co vy?

Jak název článku napovídá, mám pro vás recenzi na sadu miniaturek od Benefitu jménem "Finding Mr. Bright". Název mi přijde docela vtipný. Stejně jako celkový vzhled krabičky s různými panáčky, které představují rozličné typy mužů.
Sada na mě působí nesmírně roztomile, všechno je růžové, všude jsou srdíčka. Obsahuje i velké zrcátko. Víčko se zacvakává na magnet, takže se samo neotevře, a shora vypadá přesně jako vedle položený letáček.


Doporučuji zvětšit a přečíst

Letáček je vůbec velmi roztomilý, zdá se, že lidé v Benefitu snídali obzvláště vtipnou kaši. Vizuální dojmy z celé sady jsou u mě veskrze pozitivní. Jen jedno malé upozornění - Ta krabička je skutečně malá. Má nahrubo měřeno 7,5 cm x 13 cm, je menší než formát A6.

A co vlastně obsahuje?


Pro představu s desetikorunou

Máme zde Posie tint (4 ml), High beam (2,5 ml), Girl meets pearl (7,5 ml) a Erase paste ods. medium (3,2 g).  Shrnu vám tedy, co si o jednotlivých věcech myslím. Je pravda, že čerpám pouze z miniatur, ale myslím, že to na prozkoumání bohatě stačí.

Erase Paste ve středním odstínu.
Na celém povrchu sice byla o maličko tmavší vrstvička, která neodpovídá barvě korektoru, ale i přes to je na mě hodně tmavý.
Na opálené ruce to sice nevynikne, ale pokud vidíte tmavší flek, tak ano - to je korektor. Co mě ale na celé slavné Erase paste irituje nejvíce, je její pastovitá konzistence. Když pominu to, že mám tmavý odstín, pod oči bych si nedala ani světlejší verzi. Vysušuje, a to tak, že hodně. Ovšem výdrž je velmi dobrá. Jsem ráda, že jsem si tento korektor mohla vyzkoušet v malé verzi a ve velké si ho doopravdy nekoupím. Určitě se mezi vámi ale najde někdo, kdo na něj vůbec nedá dopustit.


High beam (recenze na velkého bratra zde) je skutečně stále stejný výrobek, ať v malém nebo velkém vydání.
Stále ho mám stejně ráda, a jsem ráda, že s sebou můžu vozit místo velké skleněné lahvičky pouze tuto malou, která je v plastu. Jinak je balení podobné, aplikátor je štětečkový, jen víčko jen černé.


Posie tint je růžový bráška známého Bene tintu.
Foťák mi trochu sežral barvu, ale vidět určitš je, nahoře nerozetřený, dole ano. Legrace je, že když chvíli nerozetřete vrstvičku, vpije se do kůže a nějakou dobu s ní nehnete (nebojte se, permanentní tetování to opravdu není, časem to vyprchává sama, odlíčením či umytím tomu velmi pomůžete.
Výrobek se dá použít jak na tváře, kterým dodá moc hezký růžový nádech, tak na rty, které jen velmi jemně tónuje do růžova. Na obou místech zůstává po většinu dne zcela beze změny, musím uznat, že výdrž tohoto výrobku je skvělá. Moc ráda bych vyzkoušela i nějaký z dalších tintů, a tento si taky někdy pořídím znovu, ale množství ubývá pomalu, takže si zatím vystačím s miniaturou.


Girl meets pearl je rozjasňovač. Na krabičce je to velmi vzletně definováno jako "tekuté perly na obličej".
K perlám má sice podle mě odstín daleko, jelikož je velice jemně růžovo-zlatý. Nebo mám nějaké zkreslené představy o perlách. Všechno to ale kompenzuje sám rozjasňovač, protože díky barvě mi připadá neuvěřitelně slušivý a krásný na pleti. Konzistence je maličko méně tekutá než u High beamu, ale je to vážně jen o chlup, takže pokud to nebudete porovnávat, ani to nepostřehnete. Výdrž je možná maličko horší, ale pouze v porovnání s High beamem, takže brán sám o sobě drží docela dobře. Navíc výrobek voní jako růžová žvýkačka. Já si ho asi dříve nebo později pořídím v plné velikosti, protože se mi neskutešně líbí.

Mé dojmy ze sady jsou tedy poměrně pozitivní. Kdyby v našich sephorách nestála 890 Kč, asi bych byla spokojenější. Myslím si ale, že je to dobrá věc pro někoho (jako já), který si výrobky chce vyzkoušet. Navíc jsou miniatury jako dělané na cesty. A co vy, znáte sadu a některé z výrobků?
Mějte se, jak umíte.
An.

8 komentářů:

 1. Vypadá to roztomile, hodilo by se mi to (obzvlášť některé produkty, které znám ve velkém balení), ale jak říkáš, cena je trochu přehnaná...

  WorldByBella

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hrozné, no... U těchle věcí se to jakž takž vyplatí jedině, když si člověk počká na nějakou akci... A ani tak to není kdovíco. :/

   Smazat
 2. Teď jsem na ní zrovna koukala a vypadá moc fajn a roztomile, ale vážně se mi ta cena zdá velmi přehnaná, asi bych si ji nekoupila ani za 500,-. Nevím no - vidím pak, co bych si za tu cenu mohla koupit jinýho :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ji teda kupovala s 20% slevou, ale stejně to nebylo zrovna málo (něco kolem 600?). Ale protože je to hrozně roztomilé, zkrátka jsem neodolala. :) Víckrát už jedině v nějaké 2+1 zdarma, nebo nějaké podobné akci... :)

   Smazat
 3. High Beam bych si chtěla někdy pořídit a tyhle paletky od Benefitu jsou strašně roztomilé!!! :)

  OdpovědětSmazat
 4. Sadu znám, párkrát už jsem po ní i pokukovala, protože ty miniaturky jsu vážně roztomilé, ale ta cena je fakt docela vysoká, takže jsem si pokaždé nechala zajít chuť :)

  OdpovědětSmazat
 5. High Beam mám a jsem s ním docela spokojená, jen jsi mě teď víc nalákala na Girl Meets Pearl! A Posietint je podle mě taky super :).

  OdpovědětSmazat
 6. to se mi zdá docela dost
  ale zas tyhlety "ochutnávky" jo, to je věc dobrá

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)