3. srpna 2012

"Five things that make my life easier"

Krásný páteční podvečer, milí čtenáři. Úvodem bych ráda řekla, že jste mi udělali neskutečnou radost, neboť počet čtenářů, sledujících můj blog přes GFC přesáhl počet 100. A to už je úctyhodný počet, takže vám moc děkuji! (A můžete se opravdu těšit na nějaký dáreček odměnou za přízeň.)
Nicméně dojemné řeči stranou, dnes jsem odjela pryč, ale přesto nebudete o četbu ochuzeni (správně, teď máte jásat ;)).
Pro dnešní článek jsem si vybrala Tag "Pět věcí, které mi činí život snadnějším", který už jste určitě taky někde zahlédli/y. Nikdo mě nenominoval, jen se mi zalíbil, takže tady ho máte... :) Vybírala jsem pouze kosmeticku.


1. Balzám na rty
Asi nejdůležitější věc... Bez balzámu na rty jsem nervózní, když jsem nervózní, tak si okusuji rty a jsem v začarovaném kruhu. S ohledem k sobě i svému okolí tedy minimálně jeden balzám nosím všude s sebou, tyhle tři se mi zrovna povalovaly  po stole.


2. Krém na ruce
Další věc, bez které neumím být. Kdo mě čte už déle, ví, že mám extrémně suché ruce, které bez krému rozpraskávají. Krém je tedy věc číslo tři, kterou bych si vzala s sebou na opuštěný ostrov (druhá je balzám na rty a první je nůž, musíme myslet prakticky...). Bez krému prostě ani ránu.


3. Micelární voda
Tohle mi nesmírně usnadňuje večerní hygienu. Zejména tím, jak skvěle odličuje oční make-up. Mám velmi náladové oční okolí, ale s tímhle produktem nemělo nikdy sebemenší konflikt. Plus je i to, že nemusím příliš dřít a navíc to jde i bez oleje. Olejové odličovače totiž make-up odlíčí krásně, ale bohužel mi olej v očním okolí dělá zle. Takže děkuji lidem z Biodermy.


4. Holící strojek s gelovými pásky
Tohle je třeba Venus Breeze... Na podobném typu holítek se mi líbí, že nemusím používat žádný další speciální gel/pěnu na holení. Je sice fakt, že nejsem natolik silná žena, abych si na to troufala "jen tak", tak používám aspoň sprchový gel. Je to ale něco, co mi vážně o dost zkrátilo a usnadnilo holení. :)


5. Antiperspirant
K tomu nemá cenu nic dodávat... Člověk se méně potí, nepříjemný zápach se neobjevuje... Věc, bez níž bych zejména v tomhle počasí, asi zemřela. :)


+ bonusové dvě věci na šestém místě:
Řasenka a hydratační krém. :) Na prvních pět příček sice nejsou, ale život mi usnadňují a zlepšují každý den!

To je ode mě asi vše... A jakých je vašich 5 věcí?

Mějte se.
An.

P.S.: Kdybyste někdo nevěděl, tak u Rendy probíhá do konce srpna Giveaway o Hervanu od Benefitu. Já už tu svou mám, ale pokud vy ne, zkuste štěstí! :)

8 komentářů:

 1. Nad micelární vodou přemýšlím dlouho.. nebýt té ceny, už jsem další šťastnou majitelkou :)

  http://skyandbeauty.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta cena je veliká, no... To je tak asi jedna z mála věcí, co jí vytknu...

   Smazat
 2. Milá An., se vším souhlasím. A těch prima recenzí na BIODERMU micelárku je teď tolik, že se mi dneska zdálo, že jsem celý balíček BIODERMY vyhrála a byla jsem nadšená, že to taky zkusím:-). Už mi z toho fakt hrabe!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že už ti to vážně trochu leze na mozek. :)) To je ten nejvyšší čas ji vyzkoušet.

   Smazat
 3. S většinou s tebou souhlasím.
  Micelárku už mám konečně taky, ale bohužel mi nepřijde jako takový zázrak. Fajn je to jo, ale dvoufázové odličovače mě teda odlíčí mnohem líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je docela dobře možné, ale jak píšu, pro mě je tahle micelárka záchrana, protože cokoliv s olejem mi dělá v očním okolí zle... Co se odlíčení týče, myslím si, že olejové nebo dvoufázové odličovače mohou biodermě směle konkurovat.:)

   Smazat
 4. Také se vším souhlasím, tedy kromě micelárky, tu mi nahrazuje dvoufázový odličovač. Bonusové věci na šestém místě bych měla řasenku a tužku na obočí, bohužel se bez ní neobejdu, snad se jednou konečně dobelhám ke kosmetičce na nabarvení. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, zkrátka odličovač. :)
   Tak to já se obejdu, ale když nemusím, jsem radši. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)