30. srpna 2012

Jen ještě pár novinek

Přeji všem čtenářům krásný den.
Vím, že novinkový článek tu byl nedávno, ale ještě jsem si jednak vzpomněla ještě na dvě věci, které jsem vám  posledně zapomněla ukázat (Jaká hrůza!), jednu jsem si pořídila nově a potom mi také milá paní pošťačka něco donesla. :)
Na fotce vidíte tři nové věci - Osvěžovač vzduchu od Saloosu s vůní Litsea Cubeba, ještě novinku, kterou jsem si dovezla s sebou, a sice parfémek "Like a first day in spring" a novinku, kterou jsem si koupila v Rossmannu s 10% slevou. Ovšem ani ne tak kvůli slevě, jako spíš že potřebuji nový pudr do kabelky, můj mi už došel, a tento má navíc houbičku a zrcátko. Určitě ho schválně vyzkouším i na mokrý způsob, už jen ze zvědavosti. Na všechny tři výrobky bude dříve či později recenze. :)
Další věcí je balíček, který mi doručila paní pošťačka v nechutně ranní hodinu (bylo 7h45!).
Jedná se o výhru v soutěži Benefitu (pokud byste rádi vyhráli taky něco, sledujte FB stránky českého Benefitu, skutečně někdo i něco vyhrává, jsem toho důkazem.) Docela překvapením pro mě nakonec byl obsah balíčku (no, vlastně obálky, výrobky byly trochu hala-bala pohozené v bublinkové obálce a tak jsou krabičky pomačkané. Naštěstí neutrpěly nijak vážněji...). Čekala jsem totiž avizovanou řasenku They're real a Benetint. Přišly mi tyto tři výrobky. Jsem vlastně ještě mnohem více potěšena! Tohle není žádné promo, mám zkrátka radost, že jsem něco vyhrála, nota bene když jsou to zrovna tyto věci, které jsem už nějakou dobu chtěla vyzkoušet. A co si budeme povídat, jsou drahé, řasenku si možná někdy sama koupím, ta je za cenu relativně snesitelnou.
Váže se k tomu celému ještě jedna zajímavá historka. To si takhle spokojeně spím, zdá se mi sen, ve kterém přichází pošťačka s balíkem od Benefitu (už jsem ho nějakou dobu čekala), já vybaluji řasenku a zkouším ji na vlasy (je to sen...), když v tom zazvoní zvonek a dole čeká pošťačka se zásilkou od Benefitu. Vskutku magický okamžik. Možná o tom něco věděli a řasenku raději neposlali. :))
No, jak jsem říkala, už se blíží podzim. :)
Co je u vás nového? Co jste kdy v životě vyhráli? A stává se vám taky, že se vám něco zdá a za chvíli se to skutečně stane?
Krásný čtvrtek.
An.

P.S.: V Google Chrome mi nejdou za žádnou cenu nahrávat obrázky do článku, nevíte někdo co s tím?

13 komentářů:

 1. Tý jo, tak to gratuluju, takový výhra by se mi taky líbila :) S těmi sny se mi to taky někdy stává.. Nebo třeba sedím/něco dělám/a tak a najednou si vzpomenu, že tohle už jsem "zažila" - že se mi to kdysi, třeba dávno, zdálo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, přesně! Taky se mi to stává! nejhorší je, že třeba někoho přestanu poslouchat, protože já prostě vím, co řekne a na co chce zeptat.

   Smazat
  2. Jojo, to se mi taky stává. :) Ale tentokrát mě fakt překvapilo, že to bylo zcela bezprostředně po tom snu. :))

   Smazat
 2. Jednou za mladých let jsem v Top dívce vyhrála veselé skákající fazole...mísily se ve mně pocity radosti z výhry a zklamání, že z tolika krásných věcí vyhraji takovou pitomost :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to chápu. :D Já jednou na plese vyhrála v tombole kalendář Agáty Hanychové. Radost z výhry jsem měla jen do chvíle, než jsem zjistila, co to je. :))

   Smazat
 3. Tak to moc blahopřeji! :)) Já ten retro vzhled Benefitu miluju. Taky jejich styl líčení. Ač ho kvůli složení moc nepoužívám, tak vím, že ty jejich věcičky dobře fungují. Posie i Benetint jsou super a That gal je taky moc fajn, hlavně teda mě uchvátil tou žvýkačkovou vůni, ta je prostě mňam! :)) Tu řasenku They´re real! jsem zkoušela v obchodě na svoje líznuté řasy a fakt teda wow! Já mám zrovna doma tu Badgal Lash, budu na ní dělat recenzi. A těším se na všechny tvoje recenze :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už se těším, až to všechno vyzkouším a popíšu. :)) A tu řasenku asi někdy vyzkouším. Ovšem to bych musela pěkně spotřebovat to, co mám doma, a nekupovat si další nové... :))

   Smazat
 4. Páni to je skvělá výhra:) Já jsem asi ještě nikdy nic nevyhrála, zato mám neuvěřitelný štěstí v lásce:))) A zatetelila se mi duše blahem při zmínce o podzimu, ježiš jak já ho miluju, nemůžu se už ani dočkat:))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já taky málokdy co vyhraju, o to víc mě to potěšilo. :)
   Já se taky už úplně tetelím na podzim! :)

   Smazat
 5. Velká gratulace k výhře, Benefit nešetří ;-). Já vyhrála předevčírem meduňkový krém (však víš) a jsem blázen do soutěžení, takže občas štěstí přestane lézt po horách a sedne...na mě ;-).
  Měj se krásně.
  Vivi

  OdpovědětSmazat
 6. Výhru z Benefitu by mi pošťačka mohla přinést klidně už v šest ráno a startovala bych z postele jakou radostí:-). Takže velice gratuluji, ceny si užij:-)

  OdpovědětSmazat
 7. ahojky, zvu Tě na svojí giveaway :)budu ráda když Tě tam uvidím ;* http://janniebel.blogspot.cz/2012/08/the-first-giveaway.html#comment-form

  OdpovědětSmazat
 8. Teda velká gratulace, z Benefitu bych měla taky radost! Jsem zvědavá na recenze:-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)