24. srpna 2012

Návrat domů

Krásný večer vám všem. Já jsem zpět, vy jste se mi trochu rozrostli, což mě nesmírně těší. Dnes mi stávkuje elektronika, tak doufám, že než článek dopíšu, počítač neexploduje (nebo tak něco). Měla jsem se docela dobře, až na pár věcí. S trochou snahy ale tyto věci slibují zlepšení.

V tomto krátkém článku vám chci předně ukázat, co jsem si ze své "dovolené" dovezla nového a zajímavého.
Dvě CD. Mám zvláštní zálibu v CD. Zde je Verdiho La Traviata (ano, opera. Ano, skutečně poslouchám operu.) a výběr The Doors.
Čtyři knihy - Hříchy rodu Borgiů od Sarah Bowerové, které mi věnoval můj milý příbuzný s tím, že se mi to bude líbit, Divadelní román od Michaila Bulgakova (miluji knihu Mistr a Markétka, na tuto jsem také velice zvědavá), Druhý díl Městských válek od Pavla Renčína s názvem Runový meč (pan Renčín píše velmi čtivě, má poměrně zajímavý smysl pro humor a je to ochotný člověk (vyjednávala jsem s ním jednou podepsanou knihu pro kamarádku k Vánocům:)) ), a Buch! Terryho Pratchetta (o tom asi nemá cenu mluvit.:) ).
Dole vidíte tričko s koňmi, vínovo-fialové rifle (barva, která mě na první pohled uchvátila), a tři obyčejná barevná bavlněná tílka. Spodní prádlo a ponožky si s dovolením nechám pro sebe. :))

A také pár maličkostí z kosmetického světa (nějak teď nemám potřebu si toho kupovat miliony, dvě věci, které jsem si chtěla koupit, jsem nedávno vyhrála, takže třeba přijdou poštou :), a před dalšími věcmi jsem dala přednost oblečení a knihám.)...
Na letním katalogu Benefitu vidíte (zleva) rtěnka Benefit v odstínu guilt free, ve slevě kvůli poničenému obalu, malé odličovací mléko Sephora, jelikož své jsem zapomněla doma, Catrice gel eye liner v odstínu 030 In Love With A Robot (z výprodeje), tužka na oči Sephora ve světlonkém odstínu lila, Bourjois stín zelený (nikde nenacházím napsáno jméno a číslo odstínu, možná je to něco limitovaného, či co já vím), Essence Colour Arts eye base - transparentní podklad pod oční stíny a pigmenty a gumový aplikátor na pigmenty. Ze samotných slavných pigmentů jsem si zatím nevyprala. Abych pravdu řekla, barvy mi připadají celkem nudné, případně nekombinovatelné. Počkám si ještě, co se o nich časem bude psát na internetu a zatím dva výrobky vyzkouším na jiných pigmentech/sypkých stínech, které doma mám.
Odstíny na ruce - při pohledu na rtěnku guilt free jsem se maličko zděsila. Ovšem nakonec se z ní vyklubala velice hezká fialovo-růžová s měděno-zlatým shimmerem(nebo třpytkami). Barva je skutečně zvláštní, moc se mi líbí. O vlastnostech rtěnky vám povím někdy potom.
Tužka Sephora (odstín 505, zřejmě) je krásná barva, zatím se zdá, že i docela obstojně drží, ale nechci se unáhlovat.
Stříbrné linky od Catrice 030 In Love With A Robot jsou asi většině z vás dobře známé. Normálně bych si je nekoupila, ale potkala jsem je ve výprodeji za 30 Kč, což už bylo snesitelnější. :)
Poslední jsou ony bezejmenné zelenkavé stíny od Bourjois. Krásná živá jarní barva s lehkým třpytem.
Znáte některou z věcí? Co jste si vy koupili naposledy?

Z mých novinek je to vše. Mějte se krásně, dobrou noc.
An.

10 komentářů:

 1. The Doors tak miluju! :) a já zase místo opery poslouchám muzikály, ty jsou moji oblíbenci :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muzikály mám taky docela ráda, ačkoliv docela záleží na tom jaký. :)

   Smazat
 2. Nejdřív mě vzala hrůza a říkala jsem si, že bych si z dovči taky měla přivést něco ušlechtilejšího než jen kosmetiku, kosmetiku, kosmetiku. A pak jsem viděla tu druhou fotku a fakt jsem si oddychla:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si ráda vozím i ušlechtilejší věci, zejména když mi je někdo vyloženě chce koupit... :D
   Ale kosmetiku jsem si přeci jen taky dovezla, co se dá dělat... :D

   Smazat
 3. Já jsem si zas z dovolené přivezla spoustu věcí na pečení, co u nás není k sehnání :)

  http://janeandherworld.blogspot.cz/2012/08/giveaway-je-v-plnem-proudu.html

  OdpovědětSmazat
 4. Ach jo...já se vždy do Sephory tak těším a jen jednou jsem zatím s něčím odešla - mají nádherné věci (= odešla bych s celým obchodem v tašce), ale je mi líto ze to dávat takové penízky. A z dovolené jsem si přivezla spíše oblečení než kosmetiku, ale také jsem se poprvé setkala s výbornou Nouba Cosmetics.
  Mimochodem nominovaly jsme tě na Blog Awards tak se jukni :)

  http://shopaholicky.blogspot.cz/2012/08/blog-awards-outfit-jen-tak-ven-s-braskou.html

  Dáša

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně se nějak taky nechtělo dávat za kosmetiku tolik peněz. A to mi byly poskytnuty s tím "něco si kup." No, přece jenom, raději jsem si koupila oblečení. :))
   Nové značky jsem příliš nenacházela, neb jsem byla pouze v ČR a tady je to vesměs podobné. :)
   Děkuji, je mi velkou ctí! :)

   Smazat
 5. Co že je Renčín ochotný, ale hlavně je dost fešák :))A píše skvěle, mám přečtený už i třetí díl městských válek. Misa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No... To taky. :)
   Já jsem tedy zatím četla jen první (plus Labyrint... A taky Nepohádku) a všechny knihy jsem přečetla jedním dechem. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)