9. srpna 2012

Vyzkoušeno ze vzorků

Dobré odpoledne, milí čtenáři. Dnes se mám skutečně zajímavě... S kamarádkou jsme chtěly jít na houby, ale jelikož jsme zajely někam úplně jinam, než jsme měly v úmyslu, ztratily jsme se a spíše než v lese jsme bloudily polem. Na druhou stranu, s prázdnou jsme nepřišly... :)
Přesně tak, donesla jsem si plný košíček kukuřice. Mňam.

Dnes vám přináším svém dojmy ze tří vzorečků, které jsem za poslední dobu zkusila. Já vím, ze vzorku člověk nic moc nezjistí, ale "něco" si odnesete.
Na fotce vidíme všechny vzorky. A vezmeme to postupně, tentokrát zprava.

Bourjois Flower Perfection Make-up, vzorek mám tradičně v příšerně tmavém (tedy, vlastně prostředním - třetím nejsvětlejším) odstínu, který je navíc žlutý - 53 Light Beige. To ale není velký problém, existuje i ve dvou světlejších, z nichž nejsvětlejší 51 - Light Vanilla navíc vypadá celkem do růžova.


Je to rozmazané, ale aspoň je vidět odstín

Co vás ale všechny zajímá více - vlastnosti. Nuže, s make-upem se mi pracuje dobře. Kromě toho, že s tímhle odstínem na obličeji jsem něco jako hodně mrtvé kuře na kari, tak je to dobré. Jestli budete mít hladkou tvářičku po 16 hodin, to doopravdy netuším, ale tu chvíli, co jsme s ním běhala večer po bytě, ji udržel velmi krásně. Neflekatěl, dobře se roztíral. Krycí schopnost je střední, pro mě dostačující.
Vlastnosti make-upu se mi zamlouvají, do budoucna bych si ráda osaha světlejší odstíny a případně je i vyzkoušela.


SKIN 79 BB Cleanser je "odličovací čistič" na obličej, který má za úkol pleť zbavit nečistot a zároveň pomocí mikro-bublinek, které v něm vznikají, dodat pleti více kyslíku. Zda to dělá, to nevím, ale je příjemný. Má jednu zábavnou vlastnost - rozetřete ho na mokrou pokožku a on potom začne skutečně pěnit.


Po rozetření
 
Po chvíli "bublání"

Čistí skutečně dobře, pleť nevysušuje. I přes to to ale není nic, co bych musela mít.


Estée Lauder - Advanced Night Repair je sérum, které odstraňuje viditelné známky stárnutí. Mně je tedy k ničemu. I přes to jsem vzorek vyzkoušela (znáte to, když už to člověk jednou má doma...), mé dojmy z něj berte tak trochu s rezervou.
Jedná se o oranžovou průhlednou kapalinu gelovo-olejové konzistence, která se dobře roztírá a ještě lépe vstřebává do obličeje. Nevoní nijak. Moje pleť byla po použití pěkně hydratovaná. Jak říkám, výsledky na stárnutí neposoudím, takže tento výrobek přinejmenším prozatím přenechám jiné generaci.


Z mých dojmů už je to dnes vše. Ještě bych vás ráda upozornila na giveaway o ikonické (i jiné) botky od J. Campbella, která probíhá zde. Někomu by se to mohlo zamlouvat. (A komu ne, ať tam nechodí, že ano.:))

A co vy, vyzkoušeli jste některý výrobek? Máte rádi kukuřici?
Krásný zbytek dne.
An.

10 komentářů:

 1. Takže místo hub jste měly velké houby:-D, resp. kukuřici. Mňam.
  Hodně mrtvé kuře na kari, to je super:-D
  Prahnu vyzkoušet makeup Bourjois, ale tak zbývá mi ještě pár let života, tak to snad stihnu. A čistič od Skin79, to je bez debat, od té značky bych nejraději vyzkoušela vše. Sérum od E.A. jsem kdysi měla a zatím nepotřebuju, začnu s ním až po třicítce, ať mi pleť nezleniví:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak. :)
   Já taky musím nejdřív dopotřebovat nějaký stávající make-up, ať se mi to tu až tak nehromadí. :)

   Smazat
 2. chlubíš se, že kradeš...?

  OdpovědětSmazat
 3. Ten makeup od Bourjois bych si celkem ráda vyzkoušela - kdybych na něj měla peníze. :D snad jednou :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky doufám, že ho třeba nezruší dřív, než si ho budu chtít skutečně koupit... :D

   Smazat
 4. Dala bych si kukuřici opečenou na ohni... Žádný z těchto výrobků jsem prozatím nezkoušela, ale ten čistič od Skin79 vypadá zajímavě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak oheň tu bohužel nikde nemám. :)
   To vypadá, ale nějak jsem na něm neshledala žádnou až tak úžasnou vlastnost, abych do něj investovala. :)

   Smazat
  2. Já taky ne, ale v práci máme krb, tak že bych si tam před hosty opekla kukuřici? Ale radši ne, ještě by mi ji sežrali. :D Myslíš, že anonymové apod. nikdy nic neukradli? :D A navíc, vždyť to ani nemůže být považováno za krádež... :) Opravdu miluju lidi, kteří umí jen kritizovat.

   Smazat
  3. To by asi bylo zajímavé. :D
   No, já nevím, anonymům asi hodně záleží na tom, aby měly krávy a slepice v zimě co žrát. No, tak nějak... Ale asi to nemá cenu řešit. :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)