17. září 2012

Ambivalentní pondělek a dopravní stíny


Chtěla bych všem popřát krásné pondělí.
Dnes mi začala škola. Tento fakt mě sám o sobě ničím zvláštním nenaplňuje. Jistě, sem tam obavy jak to dopadne a jestli se něco nezvrtne... Ale loňský "prvňáčkovský" stres je ten tam. Ani tak ale nejsem zrovna šťastná. První akademický den jsem chtěla být krásná a plná energie. Rozdávat úsměvy, být aktivní... dokonalá. Nepodařilo se mi to.Včera jsem byla unavená, usnula s mokrou hlavou a vzbudila se s koudelí místo vlasů. Navíc jsem se moc nevyspala, poslední dny se budím kolem čtvrté páté ráno a ne a ne znovu zabrat. Moc velkou radost mi to nedělá. Navíc se mi na čele rojí pupínky, kterých tam celé měsíce nebylo tolik, do toho se mi loupe nos. A kulhám. Uznávám, že k představě spokojeného a vyrovnaného studenta mám dnes daleko.
Na druhou stranu nic není tak zlé. Koupila jsem si nové boty.A krém s tea tree oilem na čelo. Také mi přišla skvělá výhra od Lucifrid, ze které mám  obrovskou radost, ale o tom až jindy. Dnes to bude jen krátké...

Povím vám o stínech od Rimmelu. Vlna toho, kdy byly nové, už se přehnala, ale stále je vídám v drogeriích.
Jsou to Traffic Stopping Shadows (Cenu bohužel nevím...)Tyto stíny Rimmel London nejsou v nabídce až tak dlouho. Jedná se o "vypečené trio" (haha, no zkrátka tři zapečené stíny), které má zřejmě symbolizovat světla semaforu. Myšlenka, že díky nim zastavíte dopravu je také docela pěkná. Já mám verzi 002 U-Turn.
Balení se mi nelíbí. Je hranaté a vzhledem k velikosti stínů zbytečně rozměrné, obsah je v něm spíše jako za vitrínou. Navíc se mi víčko špatně otvírá. Ovšem velká věc je pro mě přiložený aplikátor - ony se s ním totiž stíny nanáší dobře. Je to zejména kvůli tomu, že obecně jakoukoliv zapečenou kosmetickou věc (tedy tvářenku, stín, etc.) velmi těžko naberete jemným štětcem. Toto je asi mé historické poprvé s použitelným přiloženým aplikátorem...
Odstíny se mi líbí velmi. Jak vidíte, jedná se o zlatou, zlato-fialovo-hnědou a fialovou. Myslím, že barevná kombinace se v tomto případě povedla velmi.
Pigmentace záleží dost na tom, čím nanášíte. Štětcem nic moc, aplikátorem průměr. Totéž s výdrží, sami o sobě toho mnoho nevydrží, ale když je použijete s bází, vydrží hezké celý den (ovšem to i stíny od essence, takže to není velká výhra). Málem bych zapomněla - na zadní straně je nákres oka, jak stíny nanášet. Ale kosmetický nerd si poradí i bez toho a lidem, které to nezajímá, to stejně nepomůže...


S bleskem

Na denním světle

Abych pravdu řekla, kdybych se měla znovu rozhodnout, už si tyto stíny nekoupím. Nejsou špatné, ale nejsou ani kdovíjak dobré a určitě se najdou mnohem mnohem lepší. Za sebe nedoporučuji. Ale pokud chcete, no... proč ne. :)

Jak se vám daří/dařilo/bude dařit první školní den? V případě, že pracujete, jak se máte? :) Znáte tyto stíny?
Žijte blaze...:)
An.

6 komentářů:

 1. Mám je, musela jsem je mít. Mé první zapečoury. Z pigmentace tak nadšená ovšem nejsem. A dostat se do krabičky je o nehty. Ale krásné jsou, to se musí nechat :D.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně... Ale kdyby byly lépe pigmentované, jsou to úžasné stíny... :))

   Smazat
 2. No já momentálně šílím ze státnic a i kdybych je dala (což se asi nestane), tak budu mít 4 dny volna a začne mi škola, takže masakr:D :D Ale s ohledem na to, že mi stále ještě zbývá skoro 100 otázek se do té školy moc nechystám, je to dost předčasné:D Jinak stíny jsou mi sympatické, ale mám zákaz na drogerkové stíny a zatím s tím překvapivě nemám ani problém a nějaké nutkání je kupovat:)

  OdpovědětSmazat
 3. Já si tedy na vstávání před pátou ještě nezvykla, ale jinak zatím školu zvládám celkem dobře :D Na tyhle stíny jsem před několika měsíci koukala v Rimmel stojanu, ale přišly mi málo pigmentované. Nanášela jsem je na ruku prstem, tak v tom byl asi ten háček no.. :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Mně se taky první dny ve škole moc nedaří, už jsem stihla nasbírat pětku a 2 čtyřky, což pořád nějak nemůžu překousnout, na takovýhle známky nejsem zvyklá :D a ještě ke všemu je to zrovna v předmětech, který mi jentak vytáhnout nejdou. Ale jak říkáš, nic není tak zlé, jak se zdá :))

  OdpovědětSmazat
 5. Barvy jsou to moc pěkný, ale Rimmelu nějak nevěřím, nevím proč. Takže jsem kolem nich prošla obloukem :).

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)