26. září 2012

Dokonale vytvarované řasy...??

Krásný večer.
Skutečně žiji, jen nemám na nic čas. Případně chuť. Případně ani jedno z toho. Inu, znáte to - začátek semestru, člověk létá od čerta k ďáblu, zapomíná cokoliv, co si nenapíše na papír... Aspoň mně čeká prodloužený víkend, který hodlám trávit co nejpříjemněji.
Abyste na mě nezapomněli, podíváme se společně na jednu řasenku, kterou mám už nějakou dobu, pečlivě jsem ji otestovala a teď přicházím se svým rozsudkem.

Řasenka dokonale tvarující řasy (zde, 9ml / 340 Kč)
Já vám nevím, mně pořád ten název připadá trochu legrační, ale budiž... :)

Slibují nám: "Dokonale svůdný pohled díky exkluzivní technologii kartáčku dodávajícího objem a krémové textuře držící 12h!

Tato řasenka řasy jemně oddělí, pročeše a přidá jim na objemu.
Bohatá krémová textura obsahující rýžový vosk výborně drží plných 12 hodin. Rovnoměrně obalí řasy, aniž by je slepovala.
Kartáček dodávající objem řasy zároveň dokonale pročeše: 
- Díky cylindrickému tvaru dokonale nalíčí i ty nejkratší řasy, 
- jemná vlákna se zkoseným zakončením dokonale nanesou texturu po celé délce řas, 
- vysoká hustota vláken a jejich pravidelné rozložení zajistí, že řasy budou dokonale pročesané a zároveň se zvýší jejich objem.

Složky rostlinného původu:  rýžový vosk, vosk z candelily, rostlinná celulóza, guma z akácie.

Její + : Exkluzivní kartáček pro dokonalý objem řas."

A co na to já? 
S dovolením (i bez) začnu od obalu. Ten se mi líbí, je to obyčejný hladký váleček, který mně osobně přijde stejně nejlepší forma pro řasenku. Lépe se to převáží v kosmetické taštičce a nenárokuje si to zbytečně moc místa. Navíc mě zaujala "fuchsiová" barva. Vypadá hezky a snadno se hledá mezi jinými válečky ve stojáncích, taštičkách a jinde.
Udávané vlastnosti řasenky se, zdá se mi, časem poněkud vytrácejí. Zpočátku jsem z ní byla nadšená. Nadšení vydrželo asi tak měsíc, poslední dobou začala trochu žmolkovat (mám ji cca 2-3 měsíce). Řasy skutečně jemně oddělí, nikdy jsem u ní neměla problém se slepování, tudíž je i pročeše, ale obrovský a superúžasný objem nepřidá.
Drží docela obstojně, ale 12 hodin za "plného" provozu (práce, horko, práce, horko...) nevydrží. Nicméně jinak pod oči neopadává, neobtiskává se. Musím říci, že s výdrží a konzistencí jsem vcelku spokojená.
Kartáček...
...mi připadá docela obyčejný. Asi je nicméně něčím speciální a já to nepozoruji. Nevím. Vážně, i teď na něj koukám a pořád nenacházím, čím by měl být tak výjimečný. No dobře, štětinky jsou stočené do spirály... No, připomíná mi to štětku, kterou se čistí lahve. To asi nebude ta úžasná vlastnost, což? :)
Přírodní složky kvituji s povděkem, byť si nemyslím, že by zaujímaly nějaké z předních míst ve složení.

Fotka na oku. Všimly jste si někdy, že čím blběji se zatváříte, tím ostřejší fotka vyjde? :)
Jak vidíte, řasenka už moc objemu nedodá, navíc žmolkuje.

Musím říct, že jak jsem s ní byla na počátku spokojená, tak teď už převládá skepse. Ale třeba mám vadný kus, starý kus, nebo tak něco. Myslím si, že ne příliš náročným lidem by mohla vyhovovat. Líbí se mi na ní, že neslepuje (na fotce to tak vypadá, ale věřte tomu, dnes je to řasami) a celkem slušně vydrží. Hodnotila bych ji asi tak 60%. Je to lepší průměr.

Budu muset dál hledat tu pravou. Ach jo.
A co Vy? Znáte tuhle řasenku? Jaká je vaše nejmilovanější řasenka ze všech?
Mějte se modře a dobře.
An.

6 komentářů:

 1. Milá An., díky za tuhle recenzi. Tu jen tak někdo na blogu nemá. Ta řasenka mi přišla sympatická, i ten kartáček. Ale výsledek fakt moc nic...:-(

  OdpovědětSmazat
 2. ja som zapovedala, že už žiadna lacná riasenka, som z tých "babrákov" vrcholne znechutená, deprimovaná... a rozhodla som sa do jednej poriadnej srandičky zainvestovať! :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už taky začínám být opravdu znechucená, takže momentálně šetřím na nějakou lepší... :)

   Smazat
 3. Ahoj Ann,:) má to ta Tvoje řasenka ale poetické obraty v popisu - cylindrický tvar, óóó :D Ach jo, co oni tam ještě nenapíšou, aby zaujali. :) Mrzí mě, že nefakčí. Já měla kdysi omylem od YR taky řasenku a po pár dnech začala ztrácet na účinku - drolila se atd. :/ Mně je už celkem jedno, co za řasenku, ale hlavně kvalitní kleštičky, to je věc na tvarování řas! Sice budu psát po tom šíleném minerálním makeupu článek o řasence od Benefitu, takže jsme se sešly v tématu skoro. ;) Ale abych Ti pravdu řekla - moje nejoblíbenější řasenka...jsou ty kleštičky. Fakt že jo. :D ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona je celá taková poeticky opsaná. Bohužel to je tak jediné hezké. :D
   Kleštičky... No, to je věc, která mě pořád trochu děsí.... :)

   Smazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)