17. listopadu 2012

Jedenáctka podruhé

Zdravím vás, milí čtenáři.
Jelikož jsem byla ještě jednou nominována do jedenáctkového TAGu, tentokrát Anett, který tímto mockrát děkuji, rozhodla jsem se odpovědět na její otázky. 11 zajímavostí i mé otázky máte již zde a uznávám, že nejsem s to vymyslet o své maličkosti tolik zajímavostí v rámci krátkého časového úseku. (Ano, jsem prostě nudná. :D)

1. Jaké vlastnosti by jsi na sobě změnila?
Ráda bych nebyla natolik vztahovačná... Znáte to, my ženy tím dost trpíme, všechno je hned naše vina, všechno je hned vyčítáno nám. A potom bych na sobě ještě ráda změnila to, že někdy dříve mluvím, než myslím, a potom je mi líto, co jsem řekla. Ale s tím se na mou duši snažím něco dělat. :)

2. Jaké roční období máš nejdraději. A co v něm ráda nosíš?
Mám nejraději podzim, hned v závěsu za ním jaro. Převážně proto, že není horko, protože to já dost špatně snáším, a na podzim navíc je to krásné barevné listí, dýně, svíčky, svařák... :)
Nejraději nosím své nové kožené šněrovací botky, tlusté punčocháče, sukni, svetr, fialový kabátek a nějaký šátek/šálu. :) Přesně tak si představuji svůj podzimní "outfit" a přesně tak taky vypadá, což je na celé věci nejgeniálnější.

3. Máš nějaký výrobek, který by jsi nikdy nevyměnila?
Upřímně? Asi ne. I když mám některé věci opravdu ráda, vždycky se dají nahradit jinými věcmi a v konečném důsledku vlastně nejsou vůbec potřeba. :)
Nebo, z jiného úhlu pohledu, bych nevyměnila nic ze svých věcí, protože to jsou moje věci, moji milášci... Myslím, že chápete. :))

4. Jaký je tvůj největší skvost v kosmetické sbírce?
Všechny moje výrobky od Benefitu, které mám upřímně ráda. :) A potom samozřejmě UD paletky, které jsou naprosto úžasné. K výčtu bych přidala ještě parfém Hypnose senses od Lancome, kterému možná letos přibude i bratříček, ale nepředbíhejme... :)

5. Přispíváš na dobročinné účely. A kdy jsi naposledy přispěla?
Ráda přispěji svou troškou do mlýna, ale musím si být jistá tím, že mé peníze jdou opravdu tam, kam jít mají. Posílám DMS na Kuře, pravidelně kupuji kytičky, tkaničky a bílé pastelky. A ráda chodím na jarmark, který u nás vždy o Velikonocích a Vánocích pořádá jeden stacionář pro mentálně postižené. Až budu někdy nechutně slavná a nechutně bohatá, ráda bych podobné organizace podporovala i více. :)

6. Kdo je tvým vzorem?
Asi nemám žádný konkrétní vzor. Kulty osobnosti moc neuznávám, navíc mám obecně ve zvyku dělat si věci po svém... Ale ráda bych se jednou ve stáří ohlédla za svým životem a řekla si, že jsem ho žila jako dobrý člověk a že jsem si vážila věcí, které byly skutečně důležité. Takže jakýkoliv skutečně dobrý člověk. :) 

7. Už jsi vyzkoušela Ladybox nebo Senzabox?
Zatím ne, i když už jsem měla minulé vydání objednané. Bohužel měla má internet banka výpadek a potom jsem jela mimo dosah internetu a nezapsala si údaje k platbám. (A ano, kdybych to nechtěla platit na poslední chvíli, mám je doma už dávno oba...:)) Nicméně obě nadcházející vydání už mám zaplacena, takže jsem zvědavá, co z toho vyleze. 

8. Jakou knihu nebo časopis by sis už nikdy nepřečetla?
Z knih Stmívání (fanynky, nezlobte se, já to zkoušela, ale tohle prostě není literatura pro cynika, jako jsem já...), Olivera Twista (Nesnáším Dickense, stará známá pravda...:D) a určitě by se ještě něco našlo... :)
Z časopisů nemám ráda Elle, protože je to jen velký časopis, plný obrázků a články jsou na takové úrovni, že i já bych je napsala lépe, a to nemám o svém žurnalistickém umu nijak vysoké mínění. :) Tenhle časopis si kupuji většinou výhradně kvůli dárkům, obrázky si prohlédnu, přečtu článek Aňi Geislerové a tím to pro mě hasne. A potom si nerada kupuji časopisy pro ženy, jako "Napsáno životem", "Pestrý svět" a jiné blbosti, protože mi připadá účelnější čučet do zdi než číst tohle. :) 

9. Co si přeješ k Vánocům?
Bude to znít hloupě, ale čas s přítelem, rodinou a přáteli. Nic víc ani nepotřebuji. :)
No dobře, La vie est belle od Lancome a nějakou rybí kuchařskou knihu. :)

10. Kdy začínáš nakupovat dárky?
Už pomalu začínám, protože nesnáším ten nával lidí v obchodech před Vánoci. 

11. Jaké novoroční předsevzetí jsi dodržela?
Já si pravidelně dávám novoroční předsevzetí "Nebudu si dávat žádná předsevzetí." a zatím se držím bezvadně! :D

Doufám, že jste se ještě něco zajímavého dozvěděli. :) Já děkuji za podnětné otázky a přeji vám hezký zbytek dne.
An.

13 komentářů:

 1. Další zajímavé informace :-) A musím oponovat - Stmívání je poměrně vydařené - oproti jiným upírským ságám, které jsou pro čtenáře vw věku 11-15 let

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těm se vyhýbám obloukem... :) Ale však to nikomu neberu, jenom to prostě není nic pro mě... :)

   Smazat
  2. A pýcha a předsudek???

   Smazat
  3. Taky úplně nic moc pro mě. :) Já raději Janu Eyrovou. :)

   Smazat
  4. Tak se nemrač, to přece není nic špatného... :) Každý má to své... ;)

   Smazat
 2. Ty nesnášíš Dickense?! :-O To mě docela šokovalo, každý musí milovat Davida Copperfielda! :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Néééé, David Copperfield neeeee!!!!

   Smazat
  2. Ha, mně se podařilo někoho šokovat! :D Nemusí a nemiluje... :D
   Ale jo, na světě je spousta lidí, kteří ho milují... :))

   Smazat
 3. Elle taky moc nemusím, když si ji někdy jó chci přečíst, tak můžu u sestry zadarmo :-) Ale podle mě je nejhorší časopis Luxury Guide. Stojí asi 150 a najdeš tam jen reklamy, reklamy, tipy na předražené hodinky, reklamy a reklamy :D Pestrý svět a Rytmus života čtu vždycky u babičky, ale většinou přecházím rovnou na dvojstránku móda+kosmetika :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Luxury guide jsem nikdy neměla a asi bych si ho ani nekoupila, ten časopis je hrozně nesympatický... :D

   Smazat
 4. Haha, no já to mám s tím novoročním předsevzetím stejné! Pokud chci něco změnit, tak to udělám hned a nečekám na 1. ledna:D Jinak s tou Elle souhlasím, článků je tam oproti reklamám dost málo a kvalitou taky nijak nevynikají:/

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)