22. listopadu 2012

(Ne)Pěnivý gel

Krásný den, milý čtenáři.
Tedy, jak pro koho, jelikož mám dnes oči opuchlé tak, že je sotva udržím otevřené, a že celkově nejsem v úplně kreativní náladě, zvolila jsem pro vás jen kratší recenzi na jeden výrobek. Jak se vůbec máte? Já sháním bundu na hory, sotva vidím, kvůli bolavým zádům se šourám jako stařenka... ale i tak si nijak zvlášť nestěžuji. :)

Dnes to tedy bude o tomto velkém krasavci. Jedná se o:

Bioderma Atoderm Gel Moussant (1 l / 500 Kč na bioderma.cz)
Tento gel nám slibuje:
Na rovinu přiznávám, že nejsem člověk s až tak moc atopickou, suchou nebo citlivou kůží. Ale výrobek mi přišel jako dárek k předplatnému časopisu, to by byl hřích to nevyužít. :)
Obal je velká plastová lahev (ono to na obrázku nevypadá, ale je toho litr a je to vážně macek!:)) s docela praktickou pumpičkou. Design je takový "biodermí", nic, co by člověka negativně nebo pozitivně šokovalo.
Gel je poměrně tekutý, s čímž jsem měla na začátku docela problém, ale časem to člověk nějak vyladí a pumpičkou už nepumpuje všude kolem, modrý a čirý. Musím říct, že pěnivý moc není. Nebo mám nějaké zkreslené představy o slově "pěnivý". Ono to malou pěnu udělá, ale pro mě je to něco, co vlastně ani nestojí za řeč, nic, o čem by se muselo psát už na obale. Ale možná to opravdu jen špatně chápu.
Co se týče účinků, to je jiná. Naprosto šetrně vás umyje do čista, pokožku nevysuší, na druhou stranu ani nezanechává žádný příliš patrný film.
Výhodou je to, že se gelem dá umýt vážně cokoliv. Na obličeji nedělá neplechu, neštípe v očích, ani pleť nevysušuje. Sice nevyčistí zanesené póry, ale to ani není jeho úkol. Tělo umyje standardně, nic, o čem by člověk mluvil. Použít se dá i na intimní partie, kde také nedráždí.
Mimochodem, zkoušela jsem tím mýt i dítě. Neprotestovalo, nebylo vysušené, takže mi ani nebylo vynadáno. :) (A ne, normálně věci na dětech netestuji...:))
Gel vůbec nijak nevoní, ale to je tam napsané, tak s tím musíte počítat.

Doporučila bych výrobek lidem, kteří mají se suchou pokožkou, exémy, atd. skutečné problémy.

Znáte nějaký výrobek z řady atoderm? Používáte ji? Na kom testujete kosmetiku?

Mějte se blaze.
An.

2 komentáře:

  1. Mou stálicí je Atoderm Créme, ten mě zachraňuje celoročně. Tento mycí gel jsem také zkoušela a byla jsem s ním spokojená, uvažuji znova o jeho koupi. Na atopickou pleť je skvělý.

    OdpovědětSmazat
  2. Neznám, ale díky za tip - jdu omrknout celou řadu - přítel má suchá místa po celém těle, tak třeba mu nějaký krém pomůže

    OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)