14. prosince 2012

Diamanta

Krásný dobrý podvečer, milí čtenáři.Venku přituhuje a Vánoce jsou za rohem. :) Ale to jste zaručeně všichni zaznamenali.
Dnes jsem si pro vás nachystala recenzi na něco, co jste poslední dobou vídali poměrně často. Jedná se o řasenku Diamante Volume&Lenght mascara od Gabrielly Salvete.
Pravděpodobně ji většina z vás viděla, já tu svou mám od Rendy a tímto jí i velmi děkuji.
A co řasenka sama? Přišla v roztomilém pytlíčku (který jsem velmi inteligentně nefotila) a s přibalenou cedulkou, kde stálo:
"Nová řasenka Diamante obsahující diamantový prach rozzáří váš pohled. Díky němu budou vaše řasy neobyčejně lesklé, krásné, ale hlavně posílené a zdravé. Asymetrický a přirozeně přizpůsobený plastový kartáček řasy nejen dokonale prodlouží, ale také jim dodá neuvěřitelný objem."

Na samotné řasence potom stojí:
Kartáček vypadá takto:
A jak řasenka funguje?
Inu, není špatná. Řasy pěkně oddělí a prodlouží, neslepuje a nežmolkovatí (což je obrovské pozitivum, dnes jsem například potkala slečnu, která vypadala, že má místo řas uhlí, brr...), pod oči během dne neopadává. Řasy mám obecně docela dobré, takže žádné extra posílení nehledám, ale myslím, že zde bych ho ani nenašla. Co ovšem nepozoruji vůbec, je onen "diamantový lesk". Abych byla přesnější, nepozoruji vůbec žádný lesk, je to jen pěkně černá řasenka. 
S kartáčkem se mi pracuje dobře, byť úplně nerozumím rozdílu mezi delší a kratší stranou. A hlavně vypadá jako kartáček klasické Wonder lash od oriflame, na kterou se dočtete spoustu kladných recenzí.
Co považuji za mírné negativum, je výdrž ve vlhkém počasí - má trochu tendence se mazat. A občas mám pocit, že mě z ní trochu pálí oči, ovšem to může být i něčím jiným. Zejména proto, že to dělá jen někdy. 


Kratší strana kartáčku

Delší strana kartáčku

Pro ukázku na řasách jsem se rozhodla jedno oko nalíčit pouze delší a druhé pouze kratší stranou kartáčku. A je to pro mě obecně lepší tou delší - řasy jsou pěkně rozčesané, zahuštěné a neslepené. 

Jsem tedy docela spokojená, řasenka plní funkce tak, jak má,hlavně neslepuje a nedělá žmolky. Na druhou stranu, stále to není TA pravá. :)

Jaké jsou vaše zkušenosti s touto řasenkou? A jakou jste naposledy vyzkoušely? 
Krásný zbytek dne, mějte se. 
An.

2 komentáře:

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)