2. února 2013

Lednová bilance

Krásné dobré ráno, milí čtenáři.
Tedy, aspoň doufám, že je u vás hezky. Počasí je dost zákeřné, jelikož se začalo oteplovat zrovna když odjíždím za sněhem, ale nevadí.
V následujícím týdnu tedy nebudu přítomna a jelikož necestuji s počítačem, uvidím, zda na vás budu nějak reagovat. Každopádně pár článků už mám připravených, takže se nemusíte úplně bát toho, že byste zůstali  "na suchu".

A abychom tak úplně neplkali o ničem, udělám z toho svou osobní bilanci za leden, protože je to první měsíc nového roku. Ještě uvidím, zda s něčím podobným nepůjdu i do dalších měsíců.

- Začala jsem používat obličejový olej od Saloos a asi jen tak nepřestanu, můžete se těšit na recenzi. :)

- Snažila jsem se šetřit a, vyjma peněz, které jsem dostala k Vánocům a něco si za ně koupila, se mi to v oblasti kosmetiky dařilo...

- Z toho plyne i další bod, kdy  jsem omezila zkratkovité nákupy a neobjednala si ani jeden box, takže mi doma nepřibylo věcí, které vlastně ani nechci ani nepotřebuji.

- Bohužel jsem ale zjistila, že potřebuji Meteority od Guerlainu. (A věřte, že takové zjištění člověka nepotěší...)

- Snažím se používat na obličej tonikum, ale zatím si nejsem jistá, zda se mu to líbí.

- Lakuji si nehty. Tedy, já si je lakovala i před tím, ale teď se o to víc snažím, protože mám doma spoustu laků a cítím se vůči nim provinile, když jen tak leží v krabičce.

- Vyhodila jsem značnou část lahviček v koupelně, buď proto, že byly téměř prázdné, prošlé nebo na nic (třeba takový Pantene Aqualight).

- Opravdu se snažím jíst lépe a jsem si jistá, že žaludku se to líbí.

- Zatím jsem za letošní zimu neměla nic s průduškami ani nosohltanem, což považuji za asi největší úspěch. (Protože svoje 2 měsíce ze tří zimních ve stavu nemoci už tedy nestihnu, hurá.)

- Experimentuji s vařením a na vás tak v poměrně dohledné době čeká pár receptů.

- Podařilo se mi uvařit velmi slušnou rýži na sushi v hrnci na plotně, což byla má asi největší výzva. Hurá.


(Tvarově ještě není nic moc, ale chuťově už se podařilo!)

A co jste za leden zvládli vy?
Tak se tu mějte a já jedu, dnes pro lyže a zítra už na hory. :)
An.

10 komentářů:

 1. Wow, vlastnoruční sushi! Smekám k zemi, chystám se sice taky, ale pořád jsem nenašla odvahu! :-) Já jsem zvládla první část praxe radiologické techniky a rozšířila jsem svou sbírku Littlest Pet Shop, to jsou takové dvě věci, na které jsem nejvíc hrdá... :-D

  OdpovědětSmazat
 2. "Bohužel jsem ale zjistila, že potřebuji Meteority od Guerlainu" - :D nemilé! :D Já díkybohu toužím spíš po koulích od Skin79, o kterých psala Moora...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se mi líbí též, ale není to až taková pálka jako za meteorky...:D

   Smazat
 3. Pro mě asi největším úspěchem je pololetní vysvědčení, které dopadlo nejlíp ze všech variant, se kterými jsem počítala :D.

  OdpovědětSmazat
 4. Krásná bilance :) Dokonce mám některé body i podobné :) Hlavně tu čistku v koupelně :)

  OdpovědětSmazat
 5. Jůůůů, to sushi vypadá lákavě!!!!

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)