1. března 2013

Stíny Maybelline

Krásný první březnový den, milí čtenáři.
Ještě než se vrhnu na tvoření seminárky, stvořím článek i pro vaši potěchu. :)
Dnes vám ukážu, jak to dopadlo, když jsem už před poměrně dávnou dobou (více než půl roku to bude určitě, ještě jsem neměla jsou milovanou Naked) sháněla v české drogérii nějaké stíny na nahé líčení.
Do oka mi padlo toto duo od Maybelline.
Stíny Eyestudio duo jsou v odstínu 703 Cashmere brown, hmotnost jsem z nich nikde nevyčetla a stojí 150 Kč.
Balení je z ošklivého fórového plastu, který je navíc pokovovaný po obvodu, což ničemu na kráse nepřidá. Obsahovalo ještě aplikátor, ale ten už jsem za tu dobu pravděpodobně vyhovila - byl ale takový ten obyčejný pěnový placatý aplikátor, u kterých bylo vždycky nejzábavnější sundávat molitanovou část.
Zavírání funguje dobře, otevírání je někdy trochu boj zuby nehty. Celkově se mi balení nelíbí, ale už jsem viděla i horší (namátkou třeba u Elfu).

Co se týče stínů, tak barevně se mi odstíny líbí, máme tam jemně lesklou světlou béžovou a tmavší hnědou s mírným nádechem do fialové a drobnými stříbrnými třpytkami (které se mi mimochodem podařilo vyfotit, hurá.)


Tragédií těchto stínů je hned několik, nebudu chodit kolem horké kaše - jednak jsou velmi špatně pigmentované, na víčku vám uvízne jen poměrně malý zlomek barvy, a to prosím i s bází, jednak nejsou moc pevně slisované, takže mi stačilo jemně zatlačit prstem a z rohu tmavšího se kus odsypal (což tedy u stínů nečekám). Nejvíce mi ovšem vadí, že tmavší hnědá není moc vidět, takže s tím stejně nevystínujete nic. Je to tak leda docela hezká nenápadná barva, ale pokud chcete něco víc, máte smůlu.
S výdrží samotných stínů jsem jinak docela spokojená, když už se mi podaří něco nanést, tak to bez větších změn vydrží celý den.

Shrnu-li své dojmy, potom balení nic moc, barvy hezké, pigmentace nic moc, stíny práší a jsou velmi nenápadné. Sama je nosím spíš v kabelce, pro případ, že by se s mým líčením přes den stalo něco strašného a já jej potřebovala trochu upravit. Stíny vám budou vyhovovat pouze v případě, že sháníte něco natolik nenápadného, že to ani není vidět. Ovšem na to nepotřebujete stíny žádné.
Tento výrobek mě vyléčil z potřeby zkoušet další stíny této značky. Kvalitativně mi připadají prakticky stejné jako třeba essence za třetinu ceny.
Jakou máte se stíny Maybelline zkušenost vy? Našli jste v drogérii nějaké hezké "nahé" stíny?

Krásný den.
An.

12 komentářů:

 1. Hmm, tak za ty prachy je to pekna tragedie...

  OdpovědětSmazat
 2. no za tu cenu som čakala niečo lepšie..

  OdpovědětSmazat
 3. Mám je taky, jsou o ničem, přesně jak píšeš. Divím se, že jsem s nimi ještě nešvihla do koše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně je je pořád líto vyhodit, když jsou téměř celé. :/

   Smazat
 4. Stíny od této značky jsem nikdy nezkoušela. docela jsi mne odradila od toho, abych nějaké stíny od Maybelline zkoušela. Ta pigmentace je vážně děsná, to i leckteré stíny Essence jsou pigmentované lépe. A na nahé líčení mám Nakedku :) V drogérii kupuji spíše barevnější stíny, u nichž si nejsem jistá, zdali je budu často nosit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To na nahé líčení mám taky Naked, no. :) Ostatně i s těmi barevnými stíny to mám podobné. :)

   Smazat
 5. Když tak nad tím přemýšlím, tak vlastně žádné stíny z drogérie nemám. Mám jednu velkou paletku od elfu, pak jednu malou na nahé líčení, několik MUA paletek a to je vše. A vidím, že dobře dělám. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jedny z mála stínů z drogérie, které za něco stojí, jsou ty od L'Oréalu, jinak myslím, že o nic nepřicházíš. :)

   Smazat
 6. To je škoda, pěkné tělové stíny v drogerii, to bychom chtěly moc :D.

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)