31. března 2014

Poděkování podruhé a kdo vyhrál

...a nebo víte co, moji zlatí?
Vezmeme to pěkně popořádku!
Ve svém za dva roky děkujícím blogově-narozeninovém článku jsem vám sice už děkovala, ale stejně to udělám ještě jednou.
Protože když připíšu poděkování každému zvlášť, pravděpodobně se už nevrátíte k dávnému článku a tudíž si to nepřečtete. Já vím, skluz, chtěla jsem to celé vyhlásit a poděkovat vám už minimálně před týdnem. Ale nějak mi teď nefunguje hlava a potřebuji si věci zorganizovat. Už se k tomu ale minimálně blížím.

Moc vám tedy tímto děkuji za krásná slova, která jsem si od vás v komentářích přečetla. Zdráhám se to přiznat, trochu mě to teď, při zpětném pročítání, i dojalo... Takže děkuji moc! A doufám, že tu s vámi vydržím ještě hodně dlouho. :))

Mimochodem, komentáře vyšly spíše ve prospěch aspoň občasného knižně laděného článku, takže se můžete časem na nějaký těšit.

A teď už tedy kdo vyhrál? Můj milý muž zastal funkci radomu a vybral 4. komentář, který jsem zařadila do soutěže. (Ty, které na otázku neodpověděli, jsem vůbec nepočítala.)

A to je...


Poprosím tedy zejzen o zaslání kontaktních údajů na můj mail karamba.lou@gmail.com a doufám, že jí to trochu zlepší rok a zaplní vnitřní prázdnotu. Ani nevíte, jak dobře vím, o čem mluví...

A vy ostatní nesmutněte, čeká vás brzy článek o rtěnce a jistě na vás vymyslím i něco dalšího.
Žijte blaze, milujte se a množte se a hlavně užívejte jara!
An.

1 komentář:

  1. Jupí. :)

    (Vlastně jsem před lety v jedné blogerské soutěži vyhrála, ale všimla jsem si toho až za několik dní a to už byla stránka zrušená. Snad jsem ho nezruinovala. :D)

    OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)