18. září 2016

Mono drahokamy na neděli

Krásnou neděli, milí čtenáři!

Musím se vám k něčemu přiznat. 
Mám ráda oční stíny. 

Pokud mě už chvíli čtete, pravděpodobně vám to už došlo. A ačkoliv mám ráda hlavně paletky, protože s nimi mi stačí donést jednu věc a můžu líčit do aleluja, tak občas neodolám i nějakému monostínu. Podléhám buď zajímavým nebo naopak zcela univerzálním kouskům (pokud se spojí oboje, je to jen výhoda!). 

Zejména ty z dražších vod, které vám dnes ukážu, jsou pro mě jako malé jedinečné drahokamy, pohled na ně mě vždy potěší. Ostatně ženy a drahé kameny, to šlo vždy skvěle dohromady!


Nars Pheobe je nádherná fialová, někdy se tváří jako hnědá, někdy jako purpurová a někdy opravdu jen nudně fialově. Proto mám ostatně tuhle řadu stínů ráda, jsou jako exotičtí brouky, jejichž krovky na každém světle vypadají jinak a vlastně ani přesně nevíte, jakou barvu mají.

Clinique Lidpop 08 Petal pop, květinka, která s letošním jarem rozkvetla ve stojanu Clinique. Tyto stíny nejsou vyloženě máslové, ale pracuje se s nimi báječně, navíc tahle třpytivá růžová s meruňkovo-zlatými odlesky bude slušet opravdu všem, klidn i jako rozjasňující tvářenka.

Urban Decay Lounge je legendární měňavec, trochu hnědo-vínový, trochu zelený. Navíc je skvělý i konzistencí, pigmentací,... Asi potřebuji nějaké další monostíny od UD.

Giorgio Armani 16, jeden z těch absolutně univerzálních stínů. Modrošedá, neutrální barva, skvělá jak na celé víčko tak do záhybu. Jeden z nejméně prášivých matných stínů, který mám.

Nars Cassiopeia, další barevně velmi zábavný kus, na fotce bílá, ve skutečnosti dle světla bílá-studená růžová-fialová. Považuji ji za jeden z nejkrásnějších stínů, které mám.

Artdeco Sunshine eyeshadow 31, stín s krásným reliéfem a superpříjemnou konzistencí, je opravdu úžasně heboučký a skvěle se stínuje. Navíc díky broskvovému odstínu je použitelný opět jako nádherná tvářenka.

Bourjois 08 Beige rosé, tělová šampaňská barva, jedna z nejuniverzálnějších, které mám, ať už na rozjasnění vnitřního koutku nebo na celé víčko. Myslím, že podobný odstín doma potřebujeme všichni.


To jsou mé poklady.
Myslím, že se jejich řady brzy rozšíří, minimálně o krásnou Callisto od Narsu... Uvidíme.

A co vy, máte rádi monostíny, nebo raději dáváte přednost paletkám?

Mějte se krásně!
An.

Edit po dnech Marianne: Ale kohopak to tu máme... :))


3 komentáře:

  1. miluju mona ze stejného důvodu...pak stačí vzít jedno unikátní mono, matnou paletku a na světě je hvězdné líčení

    OdpovědětSmazat
  2. Pobavil mě nový přírustek :D Já mám pár monostínů, nic drahého, spíše obyčejnější kousky, ale koukala jsem na ten rose-gold mono od clinique, a moc se mi líbí. Ovšem zatím tento stín mám v peachce a ještě v mini lancome paletce, takže jsem si řekla, že nemám nárok (i když věřím, že bych našla nějaký rozdíl mezi všema třema! :D)

    OdpovědětSmazat
  3. Moc hezké monostíny... Já pořád bojuju s tím, že budu rozumná a je mnohem praktičtější pořídit si paletku a pak vidím někde krásný monostín a je vymalováno (doslova :D). Na stíny už mám ale docela dlouho stopku a fakt se mi daří žádné si nekupovat (a to jsou ty nové monostíny od Bourjois fakt nádherné, o trend it up ani nemluvím), ale mám jen jedny oči :D. Líbí se mi moc ten Tvůj UD, Clinique a Artdeco. A ten stín od Bourjois je pořád ten ode mě nebo už máš nový? (Já už jsem ho dávno spotřebovala a je mi po něm smutno).

    OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)