10. října 2016

Dny Marianne a jiné novinky

Zdravím vás, přátelé, krásný říjen!

Mé na nějakou dobu poslední nákupy se konaly během Dnů Marianne. Však to znáte, davy slevchtivých lidí se rozprchnou po obchodech a v největším návalu to dost připomíná peklo na zemi.

Jako každý rok jsem se vydala nakupovat dopoledne v pátek, kdy jsou davy nejmenší, a jsem za to ráda. Měla jsem to ostatně odbyté docela rychle...


Tentokrát jsem se držela relativně při zdi, přeci jen, mám toho doma už teď na několik životů, platíme důležitější věci a tak.
Chtěla jsem nakoupit víc oblečení, ale musím říct, že momentální nabídka v obchodech mě absolutně nezaujala, divné materiály, střihy a vzory, takže jsem si odnesla jen halenku, pyžamové kalhoty a boty.


Teď už ale ke kosmetickému nákupu, tohle je (zvlášť na mé poměry :D) docela přípustné množství, co říkáte?


V Douglasu jsem popadla sadu tří miniatur značky Alterna, šampon, kondicionér a stylingový CC krém, už dlouho ji chci prozkoumat, ale jelikož mým vlasům jen tak něco nesedí, jsem ráda, že můžu zkusit nejdřív malá balení.
Jako dárek k nákupu jsem dostala ještě minibalení masky ze stejné řady.


Stojan Nyxu mě stále nezaujal tak, jak bych si myslela, ani ze rtěnek jsem si doposud žádnou nevybrala. Ale vzala jsem na zkoušku populární barevné linky ve fialové a krásný mauve stín Club crawl (fialovo-šedá s jemným třpytem).


Minirtěnka Sephora byla jako dárek, je v krásném studeném rudém odstín. Vzala jsem taky malou řasenku Smoky extravagant od MUFE (zatím pořádně nevím, co si myslet) a voděodolnou mikrotužku na obočí, kterou budu mít nejspíš, vzhledem k množství, tak na dva týdny... Uvidíme.


Mými vytouženými nákupy byly hlavně stíny, a sice překrásná Callisto od NARS (já tyhle stíny miluju, vážně o nich musím napsat článek, ale když ony se duochromatické odstíny tak špatně fotí...) a nová paletka Guerlain v odstínu Rose barbare, u které to byla láska na první pohled. Bude na mě ale čekat až pod stromečkem.


Na eshopu Urban Decay probíhaly taky slevy, navíc byly k nákupu jako dárek miniatura báze a miniatura fialové tužky na oči.
Po dlouhém vybírání jsem seznam o osmi položkách zredukovala na tvářenku Bittersweet a rtěnku Pandemonium.


No řekněte, není to nádhera?! Je. A lehkou rukou vypadá tvářenka opravdu krásně! Rtěnka taky, ale to už dozajista nebude pro každého.


A ještě odstíny mého velmi fialového nákupu od UD, tak pro představu.

Musím říct, že jsem docela spokojená, na nějakou dobu to byly asi poslední větší nákupy kosmetiky, a to z prostého důvodu.
Minulý týden jsme se stěhovali, náš byt je krásný, velký, v tuto chvíli ale ještě poněkud prádzný, což bude třeba doladit.


Co si budeme povídat, stěhování nebyla zrovna moje nejmilejší kratochvíle. Ale přežili jsme to všichni, včetně ušáků, ještě nám tu chybí dveře v interiéru a nějaký stůl, ale jinak už žijeme jako lidi (a máme naprosto úžasnou koupelnu!).

Pro dnešek je to ode mě vše, ale doufám, že se zase brzy potkáme u nějakého článku.
Co jste si ze Dnů Marianne odnesli vy? A je pro vás taky lepší vyhořet než se stěhovat?

Mějte se krásně!

An6 komentářů:

 1. Ty botky jsou super,takový nositelný.Odkud prosím jsou a za kolik? Díky Andrea

  OdpovědětSmazat
 2. Perfektní nákupy, já si nic nepořídila, protože jsem nikde nebyla :)
  Miska blog

  OdpovědětSmazat
 3. Já jsem tohle nákupní šílenství tentokrát vynechala a nelituji, nic jsem nutně nepotřebovala. Stěhovala jsem se jednou jako malá, takže jsem to zas tolik neprožívala, stres jsem měla jen z jiného města, školy a spolužáků :D Ale nějak si nedokážu představit, jak se jednou budu stěhovat třeba do vlastního, určitě bych radši půlku věcí vyhodila (což bych stejně měla udělat), abych to nemusela tahat :D A to mluvím jenom o oblečení atd, ty jsi k tomu měla mnohem víc věcí, máš můj obdiv :)

  OdpovědětSmazat
 4. Koukám, že máš taky ráda fialovou... :))) UD i Guerlain vypadají luxusně! :)

  OdpovědětSmazat
 5. Poprvé jsme se stěhovali sami dva, s jednou postelí, dvěma skříněmi a čtyřmi krabicemi. Zanedlouho se budeme stěhovat se dvěma dětmi a dvěma tisíci (zbytečnými :D ) věcmi... Ale vyhořela bych nerada!
  Na dnech Marianne jsem se ocitla omylem a neplánovaně a opravdu jsem nechápala ty davy lidí (a to byla neděle odpoledne, takže už měli nejspíš "všichni" nakoupeno). Shodou okolností jsem si koupila super boty se slevou i bez kuponu :) :)

  OdpovědětSmazat
 6. wow, takové krásné věci! fialovou taky zbožňuju! Marianne dnů jsem se ještě nikdy nezúčastnila ;). BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)