7. prosince 2017

Nejlepší báze pod oční stíny...?

Asi jsem vám to vyzradila už nadpisem.
Tak si rovnou usnadním práci - tohle je zkrátka ta nejlepší báze pod oční stíny, kterou jsem měla tu čest zkusit.
To by stačilo, ne?

Já vím, nestačilo.
Chci vám říct víc!

Smudge proof eyeshadow base, Nars


Bázi jsem pořídila na doporučení slečny v Sephoře (ano, i takové věci se stávají) a tímto bych jí chtěla moc poděkovat, protože jsem byla opravdu hodně spokojená.
Je pravda, že to není zrovna nejlevnější záležitost (tuším že 850 Kč, pokud už nezdražili), ale vydržela mi dlouho a nedávno jsem ji vyhodila, protože už po roce začínala ubývat, vysychat a navíc už mi to v okolí očí začínalo připadat trochu nehygienické. :)


Báze má hezký jednoduchý obal, který u značky Nars oceňuji, a "chlupatý" klasický aplikátor. Bílá barva sice není úplně praktická, ale člověk si to nekupuje na výstavku.


Samotná báze je lehounká, po nanesení bílá, po zaschnutí zprůhlední, není nepříjemně klouzavě silikonová, ale spíš krémová, a příjemně se zapracovává do víčka.
Nijak nevoní a nedráždí ani mé citlivé oči.


Ale dáme si důkaz místo slibů - báze v akci. Nanesla jsem na ni plochým štětcem velmi špatně pigmentovaný oční stín, vedle můžete vidět stejnou aplikaci stejného stínu bez báze.
Docela rozdíl, řekla bych.


Stav po divokém drhnutí suchým ubrouskem - stín bez báze zmizel, s bází se naopak ani nehnul.


Stav po mytí mýdlem a teplou vodou, stále drží, s mírnou ztrátou.

Na oku mi báze vydrží krásně celý den, nejdéle jsem testovala 20 hodin v plném provozu (čili práce - oslava, tehdy ještě myslím v kuřáckém podniku, déšť cestou domů ve čtyři ráno) a stíny byly stále ve výborném stavu.

Asi nemusím říkat víc.
Je zkrátka nejlepší.

Teď jsem si pořídila na prostřídání Too Faced Shadow insurance, ale potom se k ní zase vrátím!

A která báze je ta vaše? :)
An

8 komentářů:

 1. Bázi nemám žádnou, ale chtěla bych si ji pořídit. Stíny sice moc nepoužívám, ale koupila jsem si Naked 2 s tím, že za ty peníze bude super i bez báze, ale nevydrží celý den. Takže dík za tip :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Urban Decay má stíny vesměs dost mastné, takže mají tendenci se samotné slévat, třeba u Too Faced mi vydrží pěkné i bez báze, ale většinou se mi to stejně nechce riskovat. :)

   Smazat
 2. tak ten rozdiel je naozaj skvelý! našťastie nemám doma nejaké veľmi slabé tiene, pretože tým, že nepoužívam bázy,tak si dávam pozor na to, aby boli dobre pigmentované.. ale táto vyzerá, že by dodala pigmentáciu aj tým pigmentovaným :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, jak píšeš, i ti nepigmentovaní chudáci s ní zazáří. :)

   Smazat
 3. Já zkouším bázi od Artdeco :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji vám za všechny milé komentáře. :)